Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

FILTRON

strona 2 z 2 (produktów: 37)

FILTR OLEJU OP 626. MAN-M2000/M2000 EVOLUTION / MAN LE-SERIA /MAN ME-SERIA ME 250B /JELCZ 120 120M-M/1 /IVECO TURBOSTAR

FILTR OLEJU OP 626. MAN-M2000/M2000 EVOLUTION / MAN LE-SERIA /MAN ME-SERIA ME 250B /JELCZ 120 120M-M/1 /IVECO TURBOSTAR

NUMERY PORÓWNAWCZE:
SĘDZISZÓW---PP-15.1
UFI 23.292.00
M.A.N. 51.05501.7160
M.A.N. 51.05501.7160
M.A.N. 51.05501.7161
M.A.N. 51.05501.7165
M.A.N. 51.05501.7166
FIAAM FT5220
HENGST H210W01
FLEETGUARD LF3506
FLEETGUARD LF3581
KNECHT/MAHLE OC206
FILTRON OP 626
FRAM PH5353
MANN W 1160

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 30.00 (netto: 24.39)
FILTR POWIETRZA AM404.  WS "PZL MIELEC" SW-SERIA /BUMAR/FADROMA/ AUTOSAN/JELCZ/RENAULT V.I.

FILTR POWIETRZA AM404. WS "PZL MIELEC" SW-SERIA /BUMAR/FADROMA/ AUTOSAN/JELCZ/RENAULT V.I.

NUMERY PORÓWNAWCZE:

MASSEY-FERGUSON 1089744M91
MASSEY-FERGUSON 1089774M91
LEYLAND 109 06 053
MASSEY-FERGUSON 1446675M91
BOSCH 1457429977
BOSCH 1457433737
MASSEY-FERGUSON 1495414
MASSEY-FERGUSON 1495414M91
CLARK 1530003
CLARK 1530004
CLARK 1530009
IVECO 1901902
WSW-ANDORIA 2.55.023
DEUTZ (KHD) 2352341
LEYLAND 25516458
UFI 27.893.00
RENAULT 3564120
CLARK 4525704
ZM-WOLA 5.957.228.0
M.A.N. 50.08304.0005
FORD 5011337
LIEBHERR 5507991
LIEBHERR 550799214
IVECO 70659533

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 68.00 (netto: 55.28)
KOMPLET FILTRÓW PALIWA PW804+PM805 URSUS-C360,C-330,902-1212/MASSEY-FERGUSON 140-SERIA /FORTSCHRITT E/BIZON-PŁOCK

KOMPLET FILTRÓW PALIWA PW804+PM805 URSUS-C360,C-330,902-1212/MASSEY-FERGUSON 140-SERIA /FORTSCHRITT E/BIZON-PŁOCK

KOMPLET FILTRÓW PALIWA PW804+PM805 URSUS-C360,C-330,902-1212/MASSEY-FERGUSON 140-SERIA /FORTSCHRITT E/BIZON-PŁOCK

TEL:501366005

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 10.00 (netto: 8.13)
FILTR PALIWA PM 819.CLAAS/WSW "ANDORIA"/FORTSCHRITT/JOHN DEERE/MASSEY-FERGUSON/FIAT/FORD/RENAULT/JC. BAMFORD/AUTOSAN/IVECO/ALFA ROMEO

FILTR PALIWA PM 819.CLAAS/WSW "ANDORIA"/FORTSCHRITT/JOHN DEERE/MASSEY-FERGUSON/FIAT/FORD/RENAULT/JC. BAMFORD/AUTOSAN/IVECO/ALFA

NUMERY PORÓWNAWCZE:
LINDE 9830520
DAEWOO 79509084
CITROËN 190632
WSW-ANDORIA 2.53.017
UFI 24.310.00
PERKINS 26560017
URSUS 26560017
J.C.BAMFORD 32/400701
J.C.BAMFORD 32/400701
JELCZ 359.15.284
CROSLAND 533
CROSLAND 544
CROSLAND 555
CROSLAND 566
CATERPILLAR 5W6081
CLAAS 602390
CATERPILLAR 676987
C.A.V. 7176/901
RENAULT 770110100
M.A.N. 81.12000.0038
ARAD 812285
H.St.WOLA 867-01-0308
IVECO 9918114
AC DELCO ACD159
AC DELCO ACD59
AC DELCO ACD93
JOHN DEERE AT 17387

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 12.00 (netto: 9.76)
FILTR PALIWA PP 837/1 .JELCZ/IVECO-EUROCARGO I,EUROSTAR,EUROTECH,EUROTRAKKER/STAR

FILTR PALIWA PP 837/1 .JELCZ/IVECO-EUROCARGO I,EUROSTAR,EUROTECH,EUROTRAKKER/STAR

NUMERY PORÓWNAWCZE:
SĘDZISZÓW-PD-4.10
IVECO 1904640
IVECO 1907640
UFI 24.329.00
FLEETGUARD FF5284
WF-PZL PDS-7.1.2
FILTRON PP 837/1
MANN WK 724

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 29.00 (netto: 23.58)
FILTR OLEJU FILTRON-OP 574/1.MASSEY-FERGUSON/CLAAS/LINDNER/MCCORMICK/JC. BAMFORD/KOMATSU/VOLKSWAGEN-LT28/LT35/AUTOSAN/DODGE/VOLVO/CASE/URSUS

FILTR OLEJU FILTRON-OP 574/1.MASSEY-FERGUSON/CLAAS/LINDNER/MCCORMICK/JC. BAMFORD/KOMATSU/VOLKSWAGEN-LT28/LT35/AUTOSAN/DODGE/VOLV

NUMERY PORÓWNAWCZE:
J.C.BAMFORD 02/100073
VOLKSWAGEN 61115561
MASSEY-FERGUSON 1447031
MASSEY-FERGUSON 1447031M
CLAAS 147222
CLARK 160698
UFI 23.156.00
UFI 23.156.00
HYSTER 251755
PERKINS 2654400
PERKINS 2654401
PERKINS 2654407
MASSEY-FERGUSON 2654407
CARRIER 300032300
RENAULT 3563603
VOLVO 3976603
VOLVO 3976603-6
FORD 5004775
FORD 5019425
CATERPILLAR 7W2326
SAVARA 9.28.242.17
CLARK 960698
KNECHT AW144
KNECHT AW51
CHAMPION C119
CLEAN DO298
MOTORCRAFT EFL136
MOTORCRAFT

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 44.00 (netto: 35.77)
FILTR OLEJU FILTRON OP 577-ZETOR,VOLVO-Skrzynia Biegów /TAM/BIZON-SAMPO

FILTR OLEJU FILTRON OP 577-,VOLVO /TAM/BIZON-SAMPO

NUMERY PORÓWNAWCZE:
DEUTZ (KHD) 1174419
IVECO 1161934
DEUTZ (KHD) 1161934
IVECO 1173482
DEUTZ (KHD) 1173482
DEUTZ (KHD) 1174419
FORD 182590
IVECO 1902136
CARRIER 20115702
UFI 23.152.00
VOLVO 423135
VOLVO 423135-3
BOSCH 451203002
VOLVO 469954
VOLVO 469954-2
VOLVO-BM 4785974
VOLVO 4785974
VOLVO 4785974-9
FORD 5000856
FORD 5000857
FORD 5000858
LIEBHERR 5502094
CLAAS 56844
DAF 611049
CROSLAND 619
DAF 661049
ZETOR 68016093
VOLVO-BM 7423135
VOLVO 7423135
M.A.N. 81.05501.6

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 28.00 (netto: 22.76)
FILTR OLEJU OP 594.IVECO-EUROTURBO/ALFA ROMEO-AR6,AR8/IVECO-DAILY IV,DAILY III,EUROCARGO I/RENAULT V.I.-MASCOTT,MESSENGER

FILTR OLEJU OP 594.IVECO-EUROTURBO/ALFA ROMEO-AR6,AR8/IVECO-DAILY IV,DAILY III,EUROCARGO I/RENAULT V.I.-MASCOTT,MESSENGER

NUMERY PORÓWNAWCZE:
DAEWOO 79505211
PEUGEOT 1109Q0
IVECO 1902047
IVECO 1902076
IVECO 1902847
IVECO 1903628
IVECO 1903785
IVECO 1907580
IVECO 1907582
IVECO 1907583
IVECO 1930823
UFI 23.303.00
BOSCH 451203201
IVECO 4796458
IVECO 4799425
IVECO 7301916
IVECO 7301919
FIAT 7571569
RENAULT 7701035650
H.St.WOLA 867-01-0336
SAVARA 9.28.411.17
IVECO 98432648
IVECO 98432651
IVECO 98472349
CLEAN DF207
CLEAN DF888
LAUTRETTE ELH4157
FIAAM FT5018
FIAAM FT5018A
FIAAM FT5119
FIAAM

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 36.00 (netto: 29.27)
FILTR OLEJU FILTRON OP 569 ZAMIENNIK: PP-8.8.2/ URSUS/ZETOR/IFA/PRONAR NAREW/LAMBORGHINI/VW TRANSPORTER/BUS (T4)

FILTR OLEJU FILTRON OP 569 ZAMIENNIK: PP-8.8.2/ URSUS/ZETOR/IFA/PRONAR NAREW/LAMBORGHINI/VW TRANSPORTER/BUS (T4)

NUMERY PORÓWNAWCZE:
VOLKSWAGEN 69115561
IVECO 1901606
CROSLAND 2040
CROSLAND 2049
UFI 23.124.00
UFI 23.167.00
FIAT 4112209
FIAT 4135559
FIAT 4176610
FIAT 4181058
FIAT 4189485
FIAT 4202887
FIAT 4209314
FIAT 4209394
FIAT 4224194
FIAT 4233784
FIAT 4236942
FIAT 4243301
FIAT 4267978
FIAT 4356575
FIAT 4363010
FIAT 4371582
FIAT 4381608
FIAT 43971650
FIAT 4434825
BOSCH 451203112
BOSCH 451203177
BOSCH 451203178
FIAT 4712132
IVECO 4712132
FIAT 4719150
IVECO 4719150
CROSLAN

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 22.00 (netto: 17.89)
FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 405W (BEZPIECZNIK,WEWNĘTRZNY) FENDT FAVORIT ,RENAULT,ZAMIENIK MANN-CF1200

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 405W (BEZPIECZNIK,WEWNĘTRZNY) DO FILTRA ZEWNĘTRZNEGO-AM 405 ZAMIENNIK: MANN-CF1200

CLASS-065.756.41 /657564.0 /657564.1 TELEFON:501366005
DEUTZ-2243946 /42480759
FENDT-F280200090030
FIAT-42480759
IVECO-1909131 /42480759
JOHN DEERE-AZ26007
MAN-81.08304-0046 /81.08405-0008
MERCEDES-BENZ-0030944504
NEW HOLLAND-430288 /80430288
RENAULT-5000802978
VOLVO-11033781 /11033781 6640 /11110150 /11110150-7 /4785746 /6644988

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 87.00 (netto: 70.73)
FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 405 VOLVO,RENAULT,IVECO,DAF,FORD,DEUTZ (KHD),NISSAN,NEW HOLLAND,JOHN DEERE,

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 405 VOLVO,RENAULT,IVECO,DAF,FORD,DEUTZ (KHD),NISSAN,NEW HOLLAND,JOHN DEERE,

CLAAS-017.704.61 / 177046.0 / 177046.1
DAF-112294
DEUTZ-2165041 /2165054 /2165074 /9983763
FENDT-F 385202090010
FIAT-2165054 /75248729 /8323032 /8323285 /8323286 /8323287 /8323288
FORD-A830X9601AJA /5011325 /5011556
IVECO-1902048 /1902465 /2165054
JOHN DEERE-AZ26091
MAN-81.08304-0036 /81.08304-0045 /81.08304-0064
NEW HOLLAND-80913927
NISSAN-16546-D9200
RENAULT TRUCKS-0003563595 /0004212748 /0004214189 / 0004214489 / 5000242503 /5000783932
VOLVO-6644990 /6644990-1

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 72.00 (netto: 58.54)
FILTR POWIETRZA FILTRON AM 406/1 CLAAS-----072.356.11 /723561.0 /723561.1  DEUTZ-----2165038 /2165039  FAHR/DEUTZ-FAHR--1-2106-020-177.00 FENDT-----F178200090010 FIAT------9927846 /9985779  FORD------

FILTR POWIETRZA AM 406/1

CLAAS-----072.356.11 /723561.0 /723561.1
DEUTZ-----2165038 /2165039
FAHR/DEUTZ-FAHR--1-2106-020-177.00
FENDT-----F178200090010
FIAT------9927846 /9985779
FORD------A830X9601BSA /A830 X 9601SA /5011314 / 5011547
CASE IH---3146576 /3146576R1
IVECO-----1902101 /2165039 /9927846 /9985779
JOHN DEERE--AZ18968
MASSEY-FERGUSON---2954346M1
RENAULT--- 0003563570
OPEL-------834284 /90137364
NISSAN-----16546-G9601
MARCEDES-BENZ--002 094 34 04

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 72.00 (netto: 58.54)
FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 430 NEW HOLLAND / CASE/ MITSUBISHI / MAZDA  /KUBOTA  / MASSEY-FERGUSON/ JONN DEERE/  IVECO/

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 430 NEW HOLLAND / CASE/ MITSUBISHI / MAZDA /KUBOTA / MASSEY-FERGUSON/ JONN DEERE/ IVECO/

NEW HOLLAND------1909139
MITSUBISHI-------MD603346 /MD603446
MAZDA------------MZ31-1790
MASSEY-FERGUSON--1024947 /1043326M91 /1088215 /1088215M91 /188215 /26510093 /
26510126 /2863093 /2863093M1 /721569M91 /
KUBOTA----------K5606-11081 /15606-11080 /15606-11081 /19433-11080 /19433-11081 /
JONN DEERE------AH19582H /AH19852 /AH19852H /AL17255 /AT1130N /AT17370T/
AT17391T / AT18649T/ AT18650T /AT19852H /AT20728 /RE-45825 /
IVECO---------- 190 9139 / 9957615
CASE---

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 69.00 (netto: 56.10)