Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

Polityka zwrotów i wysyłka zamówień

ZWROTY

Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań. zwrócimy Tobie pieniądze bez zadawania pytań.

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. (Dz.U.Nr.22 poz. 271) "O ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzaną przez produkt niebezpieczny" konsument ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie o odstąpieniu od umowy.

2. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie do 14 dni od daty odstąpienia od umowy, w stanie niezmienionym, w szczególności nie noszącym śladów użytkowania chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

3. Zwrot pieniędzy za zapłacony towar wraz z kosztami przesyłki ze sklepu do konsumenta, nastąpi na konto bankowe wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres domowy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Jeśli były dokonane jakiekolwiek przedpłaty należą się od nich ustawowe odsetki od daty dokonania przedpłaty. Konsument  pokrywa natomiast koszty związane z odesłaniem towaru do sklepu.

 

WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

Naszym priorytetem jest jak najszybsze i bezpieczne dostarczenie do Ciebie towaru. Koszty wysyłki zależą od wybranej formy płatności - wpłata na konto lub płatne przy odbiorze oraz od wagi przedmiotu. Przesyłki realizuje Poczta Polska. Czas realizacji zamówienia do 14 dni roboczych. W zdecydowanej większości jest to termin od 2 do 4 dni roboczych. Do tego terminu należy doliczyć czas potrzebny na dostarczenie przesyłki przez dostarczyciela. (1-3 dni)

Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.