Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

BALDWIN FILTERS

strona 1 z 2 (produktów: 35)

Filtr hydrauliczny BALDWIN FILTERS nr:PT8970-MPG ,zamiennik: ATLAS nr:1691052, 4653949, Fleetguard HF7958

Filtr hydrauliczny BALDWIN FILTERS nr:PT8970-MPG ,zamiennik: ATLAS nr:1691052, 4653949

Numery porównawcze:
ATLAS WEYHAUSEN: 1691052, 4653949,
FAIREY-ARLON: TXW8B-CC10
FLEETGUARD: HF7958
WOODGATE: WGTW8BCC-10
DONALDSON: P173096

dostępna ilość: 0 szt.

cena: 290.00 (netto: 235.77)

produkt tymczasowo niedostępny

 Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2301, odpowiednik John Deere AE30507, International 624978-C91

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2301, odpowiednik John Deere AE30507, International 624978-C91

Pasuje do filtra zewnętrznego nr:PA2300

Wysokość: 364 mm
Średnica zewnętrzna: 146 mm
Średnica wewn. Max: 122 mm
Średnica wewn. Min: 24 mm

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 120.00 (netto: 97.56)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2300, odpowiednik John Deere AE30508, International 624977-C91

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2300, odpowiednik John Deere AE30508, International 624977-C91

wymiary filtra:

Wysokość: 419mm
Średnica zewnętrzna Max: 279mm
Średnica zewnętrzna Min: 264mm
Średnica wewn. Max: 153mm
Średnica wewn. Min: 24mm

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 250.00 (netto: 203.25)
Filtr paliwa BALDWIN FILTERS NR:BF7784-D ,Zastępuje:Case / New Holland NR: 87802332; John Deere nr:RE517181

Filtr paliwa BALDWIN FILTERS NR:BF7784-D ,Zastępuje:Case / New Holland NR: 87802332; John Deere nr:RE517181

Zastępuje:
Case / New Holland 87802332;
John Deere RE517181,
Donaldson P551434
Nr-Case IH: 162000080915; 87802923; 87803445;
Nr-Claas: 6005028976;
Nr-John Deere: RE509208; RE517181; RE529644;
Nr-Laverda: 836867591;
Nr-Massey Ferguson: 4286474M1; V836862600; V836867591; V836867595;
Nr-New Holland: 162000080915; 87802332; 87803444;
Nr-Terex: RE517181;
Nr-Valtra: 836862600; 836867591;

dostępna ilość: 0 szt.

cena: 95.00 (netto: 77.24)

produkt tymczasowo niedostępny

Filtr oleju BALDWIN FILTERS NR:BT237, odpowiednik MASSEY FERGUSON,PERKINS NR:2654407

Filtr oleju BALDWIN FILTERS NR:BT237, odpowiednik MASSEY FERGUSON,PERKINS NR:2654407

NUMERY PORÓWNAWCZE :
DONALDSON NR:P554407
MANN FILTER NR:W950/7
CATERPILLAR NR:7W-2326 , 265-4410
MASSEY-FERGUSON NR: 1447031M ,1447031M2 ,1 447 031, 2654407
MANITOU NR:476954 ,2654418
J.C.BAMFORD NR:02/100073
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH NR:2654407
CASE CONSTRUCTION NR:3214797R1
CLAAS NR:11372750 , 01472220 , 0001472220
KOMATSU NR:PK2654407

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 45.00 (netto: 36.59)
Filtr hydrauliczny BALDWIN FILTERS BT8307-MPG odpowiedniki:Donaldson nr:P165875  ,Hycon nr: MFE16010BN2

Filtr hydrauliczny BALDWIN FILTERS BT8307-MPG odpowiedniki:Donaldson nr:P165875 ,Hycon nr: MFE16010BN2

odpowiedniki:Donaldson nr:P165875 ,Hycon nr: MFE16010BN2
TEl501366005

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 145.00 (netto: 117.89)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 ,zastowanie kombajny VOLVO NR:7354867 ,MANN FILTER nr:C1176

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 ,zastowanie kombajny VOLVO NR:7354867 ,MANN FILTER nr:C1176

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 , zastowanie kombajny VOLVO
VOLVO -NR:7354867 ,
MANN FILTER- NR: C1176

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 150.00 (netto: 121.95)
Filtr powietrza zewnętrzny Baldwin nr: PA2405 numery porównawcze DONALDSON P771561 ,MANN-FILTER C20325/2

Filtr powietrza zewnętrzny Baldwin nr: PA2405 numery porównawcze DONALDSON

nr porównawcze: PA2405 / C20325/2 / SL8495 / AM420 / AF25064 / 16192487 / 5851012 / 4776902 / 130941802 / 7362224 / 73622243 / P771561

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 110.00 (netto: 89.43)
FILTR POWIETRZA PA2835 NUMERY PORÓWNAWCZE: PA2835, AF1840, P776695, 942084, 942084.0, 942084.1, 176168 FILTR POWIETRZA PASUJE DO KOMBAJNÓW CLAAS DOMINATOR, MEGA II, JAGUAR CC1400,

FILTR POWIETRZA PA2835 FILTR POWIETRZA PASUJE DO

NUMERY PORÓWNAWCZE:
VOLVO 6 642 047
FLEETGUARD AF-1840
DONALDSON P775372
FRAM CA-3281 SY
COOPERS AZA 443
CROSLAND 9650
PUROLATOR 63101
MERCEDES-BENZ 612 001 90 033
STEYR 612.00.19.0033
VOLVO 6645833
DAF 692 380
PUROLATOR AF 3101
LUBER FINER LAF 1720
KOMATSU 130-1820-02B
VOLVO 6644958
VOLVO 6 644 988
RENAULT 7 701 021 498
KNECHT SE 120
KNECHT LXS 37
IHC 3 219 421 R 1
RENAULT 5 000 802 977
VOLVO 6644988-5
FIAT 1902131
FIAT 2241329
KRALINATOR LA1103
Nelson-Winslow 84906S
CYKLON 692380

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 85.00 (netto: 69.11)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492 odpowiedniki: Donaldson P607343, Fleetguard AF25303,NEW HOLLAND 82008601

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492 odpowiedniki: Donaldson P607343, Fleetguard AF25303,NEW HOLLAND 82008601

ZAMIENNIKI:
Baldwin PA3492,
New Holland 82008601
Donaldson P607343,
Fleetguard AF25303,
Fleetrite AFR825303,
Ford1869555, 18695551, 2003739, 81869555, 82003739, 82008601, E9NN9R500AB, E9NN-9R500-AB,
Fram CA7670SY,
Hengst E788LS,
In-Line Filters FBWPA3492, FBW-PA3492,Kralinator LA1625,
Luberfiner LAF8082,
Purolator Facet A55184,
Vapormatic VPD7112,Wix 46407,
Woodgate WGA1244S

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 155.00 (netto: 126.02)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491 .odpowiedniki:Donaldson P607099, P607351, Fleetguard AF25302

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491 .odpowiedniki:Donaldson P607099, P607351, Fleetguard AF25302

ZAMIENNIKI:
Donaldson P607099, P607351,
Fleetguard AF25302,
Fleetrite AFR825302,
New Holland 82027152
Ford 1863008, 18630081, 1866308, 2003726, 81863008, 82003726, 82008600, E9NN9B618BA, E9NN-9B618-BA,
Fram CA7670,
In-Line Filters FBWPA3491, FBW-PA3491,
KralinatorLA1553,
Luberfiner LAF8083,
New Holland 82027152,
Purolator Facet A65183,
Vapormatic VPD7113,
Wix 46502,
Woodgate WGA1244

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 245.00 (netto: 199.19)
FILTR OLEJU BALDWIN FILTERS BT216. MASSEY-FERGUSON,KOMATSU,NEW-HOLLAND,ALFA ROMEO,FORD,FIAT,VOLVO

FILTR OLEJU BALDWIN FILTERS BT216 ,ODPOWIEDNIK: MANN-W 940/24, MASSEY-FERGUSON: 1447048, 1447048M, 1447048M1, 1447048M2, 265440

NUMERY PORÓWNAWCZE:
ALFA ROMEO----------116760603000, 60507213, 71736171
MASSEY-FERGUSON--1447048, 1447048M, 1447048M1, 1447048M2, 2654403,
2654404 ,2654405
KOMATSU-------------618-051-5130, 6810-51-5130
AGCO 1447048M2
JCB (JC BAMFORD) 2/100284
BROYT 2654403
MASSEY FERGUSON 2654403
MATBRO 2654403
PERKINS 2654403
IHC (INTERNATIONAL zbożowych) 3118119-R1
CASE 3118119R1
VM MOTORI 41150068A
VOLVO 484074-0
NEW HOLLAND 87800083
MANN-FILTER W940/24
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 38.00 (netto: 30.89)
Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3993 , odpowiednik: MANN-FILTER CF500 / DONALDSON P780036

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3993 , odpowiednik: MANN-FILTER CF500 / DONALDSON P780036

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
DEUTZ 1180872
Atlas Copco 2914-9309
MASSEY FERGUSON 3901478-M1
DEMAG 4415903
DEUTZ 4415903
WIX 49132
BOMAG 5821148
FLEETGUARD AF25724
MANN-FILTER CF500
DONALDSON P780036
SF-FILTER SL8391
ATLAS COPCO 1615-8928

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 105.00 (netto: 85.37)
Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3708 , odpowiednik: MANN-FILTER nr: C14230 / DONALDSON nr:P536940, zastosowanie:ładowarki CASE

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3708 , odpowiednik: MANN-FILTER nr: C14230 / DONALDSON nr:P536940,

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
CASE 128781A1
EUROFILTER 220059
TECFIL ARS6940
MANN-FILTER C 14230
FRAM CA9874
GPC FC801
CHAMPION LABORATORIA LAF8124
LUBER-FINER LAF8124
MCCORMICK MC128781A1
DONALDSON P536940

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 95.00 (netto: 77.24)
Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3709 , odpowiednik: MANN-FILTER nr:CF99 / DONALDSON nr: P536941

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3709 , odpowiednik: MANN-FILTER nr:CF99 / DONALDSON nr: P536941

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
CASE nr: 128782A1
MAN-FILTER nr: CF99
DONALDSON P536941
zastosowanie: ładowarki CASE

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 89.00 (netto: 72.36)
Filtr powietrza BALDWIN FILTERS nr: RS3992. odpowiednik:MANN-FILTER C20500 / DONALDSON P778994 / JOHN DEERE	AZ59702

Filtr powietrza BALDWIN FILTERS nr: RS3992. odpowiednik:MANN-FILTER C20500 / DONALDSON P778994 / JOHN DEERE AZ59702

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
MANN-FILTER C20500
HENGST FILTER E1900L
FRAM CA9352
UNICO FILTER AE19400
CLEAN FILTERS MA1452
SCT Germany SB3099
MECAFILTER FA3345
MAHLE ORIGINAL LX2020
LUBER FINER LAF2342
KNECHT LX2020
DONALDSON P778994
LIEBHERR 7026330
FLEETGUARD AF25723
FLEETGUARD AF26395
MERCEDES-BENZ 0040942304
SCHAEFF 5501660932
VOLVO 20405827
DEMAG 11323374
AHLMANN 4117526A
HAMM 1209590
DEMAG 43246600
LIEBHERR 571744008
JOHN DEERE AZ59702
BOMA

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 110.00 (netto: 89.43)
Filtr hydrauliki wkład BALDWIN FILTERS NR:H9075 • Ciągniki  Massey Ferguson: MF8170; MF8270; MF6170; MF 8130; MF8180, 8250, 8250 XTRA

Filtr hydrauliki wkład BALDWIN FILTERS NR:H9075 • Massey Ferguson, AGCO,JOHN DEERE,CATERPILLAR,JCB

NUMERY PORÓWNAWCZE:
CATERPILLAR nr: 134-0964
MASSEY FERGUSON nr: 3618662M1 , 3618662M2
JCB (JC BAMFORD) nr: 6900/0051
MOOG nr: 7168896
Ford Motor Co nr: E8NN-F882-BA
Timberjack nr: F008233
M & H , MANN-FILTER nr: HD 846
DONALDSON nr: P164166

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 165.00 (netto: 134.15)
Filtr hydrauliki wkład BALDWIN FILTERS-H9112 zastosowanie:ciągniki-MASSEY FERGUSON,LINDE,RENAULT

Filtr hydrauliki wkład BALDWIN FILTERS-H9112 zastosowanie:ciągniki-MASSEY FERGUSON,LINDE,RENAULT

NUMERY PORÓWNAWCZE:
3615949-M1- MASSEY FERGUSON
3615949-M2- MASSEY FERGUSON
6005003243- RENAULT
853531246 --BOMAG
HC9800FUN8H-PALL
HD5171X -MANN-FILTER
P169798 -DONALDSON

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 178.00 (netto: 144.72)
FILTR PALIWA BALDWIN FILTERS-BF7954-D, zastosowanie Case, Case-International, John Deere, New Holland Maszyny

FILTR PALIWA BALDWIN FILTERS-BF9808-D,zastosowanie:JOHN DEERE-5075M,5085M,5095M,5105M,5095MH,5065M,

NUMERY PORÓWNAWCZE:
JOHN DEERE--RE529644
New Holland --87803444
MANN FILTER--WK8156
CASE----------87803445

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 98.00 (netto: 79.67)
FILTR PALIWA BALDWIN FILTERS-BF9808-D,zastosowanie:JOHN DEERE-5075M,5085M,5095M,5105M,5095MH,5065M,

FILTR PALIWA BALDWIN FILTERS-BF9808-D,zastosowanie:JOHN DEERE-5075M,5085M,5095M,5105M,5095MH,5065M,

NUMERY PORÓWNAWCZE:
John Deere -RE526557;
Stanadyne --37013;
Fleetguard --FS19978
Mann Filter--WK8166

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 78.00 (netto: 63.41)
Filtr paliwa BALDWIN BF1292-O ,odpowiednki: MANN-FILTER:WK 1070 x	, Deutz: 4291642, Fendt F339202060120;

Filtr paliwa BALDWIN BF1292-O ,odpowiednki:

NUMERY ODPOWIEDNIKI:
Deutz:4291642
MANN-FILTER:WK 1070 x
Fendt: F339202060120;
Iveco 42549295
Mercedes-Benz 4771602
Racor R90TDMAX

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 130.00 (netto: 105.69)
Osuszacz powietrza BALDWIN-BA5374. sam. cięż. DAF, IVECO, M.A.N., MERCEDES, Volvo ,SCANIA,VOLKSWAGEN ,RENAULT

Osuszacz powietrza BALDWIN-BA5374. sam. cięż. DAF, IVECO, M.A.N., MERCEDES, Volvo ,SCANIA,VOLKSWAGEN ,RENAULT

NUMERY PORÓWNAWCZE:
Mann & Hummel TB1374x
MERCEDES 4290897
MERCEDES 4291097
MERCEDES 4291297
MERCEDES 4293395
MERCEDES 4293595
MERCEDES 4293695
MERCEDES 4293795
NEOPLAN 110273600
SCANIA 1375997
VOLVO 1699132
IVECO 1907612
UFI 27.259.00
IVECO 2992261
VOLKSWAGEN 2TA607413
VOLVO 3090268
VOLVO 3090288
WABCO 4324100202
WABCO 4324102212
WABCO 4324102222
WABCO 4324102227
WABCO 4324202202
WABCO 4329980202
RENAULT 5000295421
RENAULT 5001004902
RENAULT 5001830112
DAF 699387
STEYR 79200361087
STEYR 7920036

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 67.00 (netto: 54.47)
Filtr hydrauliczny BALDWIN BT8862 zamienniki:FLEETGUARD-HF6565 /SF-FILTER-SPH 12505

Filtr hydrauliczny BALDWIN BT8862 zamienniki:FLEETGUARD-HF6565 /SF-FILTER-SPH 12505

NUMERY PORÓWNAWCZE:
WIX:51483
FLEETGUARD:HF6565
CASE:N7332
Donaldson:P163324
Pasuje Do: Champion, Versatile Equipment

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 180.00 (netto: 146.34)
Filtr paliwa BF1367 pasuje do silników IVECO, maszyn Case, New Holland. Nr porównawcze: FS19597, 504048025

Filtr paliwa BF1367 pasuje do silników IVECO, maszyn Case, New Holland. Nr porównawcze: FS19597, 504048025

Filtr paliwa firmy-BALDWIN FILLTERS NR: BF1367
Nr porównawcze: Iveco 504048025; Fleetguard FS19597
TEL:501366005

dostępna ilość: 4 szt.

cena: 68.00 (netto: 55.28)