Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

WF-PLZ SĘDZISZÓW

Pokrywa filtra paliwa F10015 URSUS C-360

Pokrywa filtra paliwa F10015 URSUS C-360

Pokrywa filtra paliwa F10015 URSUS C-360
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt. status produktu w magazynie: dostępny za potwierdzeniem telefonicznym

cena: 98.00 (netto: 79.67)
 Pokrywa filtra paliwa F-10013 ursus C-360

Pokrywa filtra paliwa F-10013 ursus C-360

Pokrywa filtra paliwa F-10013 ursus C-360

dostępna ilość: 0 szt.

cena: 85.00
76.50 (netto: 62.20)

produkt tymczasowo niedostępny

FILTR OLEJU PP-12.3 DEUTZ (KHD)/IVECO (MAGIRUS)/CLAAS/JOHN DEERE 1000-SERIA /DAF F 2800 /FORD CARGO /FENDT FAVORIT

FILTR OLEJU PP-12.3 DEUTZ (KHD)/IVECO (MAGIRUS)/CLAAS/JOHN DEERE 1000-SERIA /DAF F 2800 /FORD CARGO /FENDT FAVORIT

NUMERY PORÓWNAWCZE:
LINDE 1160025
DEUTZ (KHD) 1174421
DEUTZ (KHD) 0150-15-75.20
LINDE 1,6E+11
LINDE 1,6E+11
J.C.BAMFORD 07/247138
TERMOKING 11-5705
DAF 114786
IVECO 1160025
DEUTZ (KHD) 1160025
DEUTZ (KHD) 1162757
DEUTZ (KHD) 1162921
DEUTZ (KHD) 1173430
IVECO 1173430
DEUTZ (KHD) 1174421
DEUTZ (KHD) 1174576
DEUTZ (KHD) 1174577
MERCEDES 11849601
CASE 1329020-C2
MASSEY-FERGUSON 1621183
IVECO 1901919
DEUTZ (KHD) 1901919
CROSLAND 2042
UFI 23.106.00
MASSEY-FERGUSON 2871722M1
M

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 34.00 (netto: 27.64)
Wkład filtra kabiny SĘDZISZÓW-WA55-350/ FENDT NUMER:H816810140070,H916810140070 ,MANN -CU 4197

Wkład filtra kabiny SĘDZISZÓW-WA55-350/ FENDT NUMER:H816810140070,H916810140070 ,MANN -CU 4197

Wkład filtra kabiny SĘDZISZÓW-WA55-350/ TEL:501366005

FENDT NUMER:H816810140070,H916810140070 ,
MANN NUMER -CU 4197

TOWAR NOWY PARAGON LUB FAKTURA

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 49.00 (netto: 39.84)
WKŁAD FILTRA OLEJU SĘDZISZÓW-WO30-110X CLAAS KOMBAJNY/ MERCEDES-BENZ /MAN / JELCZ / IKARUS

WKŁAD FILTRA OLEJU WO30-110X CLAAS KOMBAJNY/ MERCEDES-BENZ /MAN / JELCZ / IKARUS

NUMERY PORÓWNAWCZE:

MERCEDES- 1843825
CLAAS - 133629
BOSCH -1457429740
UFI- 25.423.01
MERCEDES -4021800009
MERCEDES -4031840025
RENAULT -5000243098
M.A.N. -51.05504.0044
M.A.N. -51.05504.0087
NEOPLAN -510450400
LIEBHERR -5602073
AC DELCO -AC156
KNECHT -AF20
KNECHT -AF20/3D
HENGST -D11E251.14
HENGST -E235.14
HENGST -E251.14
MOTORCRAFT -EFL179
MOTORCRAFT -EFL264
FIAAM -FA4901A
MANN -H12110/2
PUROLATOR -L 57429
PUROLATOR -L57204
PUROLATOR -L58429
FLEETGUARD -LF3327
FLEETGUARD -LF4053

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 45.00 (netto: 36.59)
FILTR POWITRZA SĘDZISZÓW WA30-1100 / CLAAS:06431691/JOHN DEERE:AZ48195/IVECO:2165059,1902125/MERCEDES:001 094 79 04/DEUTZ:

FILTR POWITRZA SĘDZISZÓW WA30-1100 / CLAAS:06431691/JOHN DEERE:AZ48195/IVECO:2165059,1902125/MERCEDES:001 094 79 04/DEUTZ:

NUMERY PORÓWNAWCZE:
MTU 10945104
MERCEDES 10947904
MERCEDES 120948702
BOSCH 1457429975
IVECO 1901779
IVECO 1901925
DEUTZ (KHD) 1901925
DEUTZ (KHD) 2165056
IVECO 2165059
DEUTZ (KHD) 2165059
UFI 27.028.00
UFI 27.806.00
NEOPLAN 307030001
LIAZ 341 946 202
RENAULT 3563608
IVECO 42015789
VOLVO 4785748
VOLVO-BM 4785748
VOLVO 4785748-7
VOLVO 4785784
IVECO 4980649
FORD 5011329
FORD 5011330
FORD 5011560
LIEBHERR 5106509
DAF 607179
CLAAS 643169
VOLVO 6640289
NEW HOLLAND 8041879

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 80.00 (netto: 65.04)
WKŁAD FILTRA POWIETRZA WA40-1100 DEUTZ FARH:04144966/CLAAS:6433310/IVECO:1902132/MANNCF1300

WKŁAD FILTRA POWIETRZA WA40-1100 DEUTZ FARH:04144966/CLAAS:6433310/IVECO:1902132/MANNCF1300

NUMERY PORÓWNAWCZE:VOLVO-BM 11033783
IVECO 1902132
DEUTZ (KHD) 1902132
IVECO 2394637
DEUTZ (KHD) 2394637
UFI 27.979.00
DEUTZ (KHD) 4144966
IVECO 42032856
IVECO 42481020
DEUTZ (KHD) 42481020
NEW HOLLAND 430287
VOLVO 4785749
VOLVO 4785749-5
CLAAS 643331
DAF 691280
NEW HOLLAND 80430287
SAVARA 9.23.518.17
CROSLAND 9650
STEYR 990.12.19.0030
PURFLUX A 890
TECNOCAR A541
PUROLATOR A78103
FLEETGUARD AF1843
FILTRON AM 402W
FRAM CA3280SY
MANN CF 1300
HENGST E117LS
HENGST E117LS

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 90.00 (netto: 73.17)
FILTR OLEJU WKŁAD WO30-80X SĘDZISZÓW-CLAAS KOMBAJNY/MERCEDES CIĘŻAR/NEW HOLLAND/

FILTR OLEJU WKŁAD WO30-80X SĘDZISZÓW-CLAAS KOMBAJNY/MERCEDES CIĘŻAR/NEW HOLLAND/

FILTR OLEJU WKŁAD WO30-80X SĘDZISZÓW-CLAAS KOMBAJNY/MERCEDES CIĘŻAR/NEW HOLLAND/

NUMERY PORÓWNAWCZE:MERCEDES 11840225
MERCEDES 11840425
MERCEDES 11840525
CLAAS 133529
BOSCH 1457429615
BOSCH 1457429735
UFI 25.505.00
MERCEDES 3621800110
MERCEDES 4011800009
MERCEDES 4011840025
RENAULT 5000242510
M.A.N. 51.05504.0048
M.A.N. 51.05504.0049
M.A.N. 51.05504.0068
M.A.N. 51.05504.0085
M.A.N. 51.05504.0086
NEOPLAN 510550401
LIEBHERR 7002914
M.A.N. 81.00000.0239
M.A.N. 81.05504.0038
M

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 44.00 (netto: 35.77)
FILTR OLEJU SĘDZISZÓW PP-9.2 SAME:244193400-NEW HOLLAND:1909102-1--IVECO:1901602-LAMBORGHINI:244193400

FILTR OLEJU SĘDZISZÓW PP-9.2 SAME:244193400-NEW HOLLAND:1909102-1--IVECO:1901602-LAMBORGHINI:244193400

FILTR OLEJU SĘDZISZÓW PP-9.2
NUMERY PORÓWNAWCZE:
-SAME:244193400
-NEW HOLLAND:1909102-1-
-IVECO:190160
-LAMBORGHINI:244193400
-LLEETGUARD:LF682
-MANN:W1140
UFI 23.108.01
LOMBARDINI 24419.340.0
FIAAM FT4669T
FIAAM FT4945
HENGST H208W01
FLEETGUARD LF682
FRAM PH4560
MANN W 1140

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 42.00 (netto: 34.15)