Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

FILTRON

strona 1 z 2 (produktów: 37)

Filtr kabinowy K 1052 zastosowanie: NISSAN-KUBISTAR	1.5 dCi	K9K	2003/9 ->,RENAULT	MEGANE I	1.9 DTI	F9Q	1999/3 -> ,RENAULT	KANGOO	1.9 dTi	F7Q780	2000/3 ->

Filtr kabinowy K 1052 zastosowanie: NISSAN-KUBISTAR 1.5 dCi K9K 2003/9 ->,RENAULT MEGANE I 1.9 DTI F9Q 1999/3 -> ,RENAULT KANGOO

NUMERY PORÓWNAWCZE:

RENAULT 7700424098
PURFLUX AH 143
FRAM CF8838
MANN CU 2945
FILTRON K 1052

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 35.00 (netto: 28.46)
Filtr powietrza AP 134/4 Zastosowania:   Renault Clio II 1.5dCi, Megane 1.5dCi 9/00->    ,NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi K9K 2003/9 ->,

Filtr powietrza AP 134/4 Zastosowania: Renault Clio II 1.5dCi, Megane 1.5dCi 9/00->,NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi K9K 2003/9 ->

NUMERY PORÓWNAWCZE:
NISSAN--16546-BN700 ,16546-00QAK ,1654-600Q0E
RENAULT-7701477208, ,8200023480 ,8200431075
MANN FILTER---C3875
KNECHT---------LX1258

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 36.00 (netto: 29.27)
Filtr paliwa PE 815/2 Zastosowania:   Renault Clio II 1.9DTI 3/00->, Laguna 1.9DCI 11/99->, Megane 1.9DTI 3/99-> (nr części oryginalnej 7701206119)

Zastosowania: Renault Clio II 1.9DTI 3/00->, Laguna 1.9DCI 11/99->, Megane 1.9DTI 3/99-> (nr części oryginalnej 7701206119)

NUMERY PORÓWNAWCZE:
RENAULT--7701206119
MANN FILTER--PU822x
KNECHT--------KX81D

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 26.00 (netto: 21.14)
Filtr oleju OP 643/4 Zastosowania:   Nissan 1.9dCi; Opel Movano 1.9CDTi; Renault 1.9dCi-wszystkie modele; Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS

Filtr oleju OP643/4 Zastosowania: Nissan 1.9dCi; Opel Movano 1.9CDTi; Renault 1.9dCi-wszystkie modele; Suzuki Grand Vitara 1.9

NUMERY PORÓWNAWCZE:
MANN FILTER--W79
FRAM-----------PH9739
KNECHT-------OC471
GM------------93181255 ,93198441
RENAULT-----8200274858, 8200768927, 82 00 867 980
OPEL----------4415442 ,4434962

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 29.00 (netto: 23.58)
Filtr oleju FILTRON OP 629 zastosowanie:ALFA ROMEO,FORD,MAZDA,SAAB,SKODA

Filtr oleju FILTRON OP 629 zastosowanie:ALFA ROMEO,FORD,MAZDA,SAAB,SKODA

NUMERU PORÓWNAWCZE-ZAMIENNIKI:

FORD 1026285
FORD 1072434
PEUGEOT 1109A3
UFI 23.416.00
MOTORCRAFT EFL125
MOTORCRAFT EFL134
FIAAM FT5339
KNECHT/MAHLE OC235
FILTRON OP 518
FILTRON OP 629
FRAM PH5713
MANN W 712/38
MANN W 712/43

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 15.00 (netto: 12.20)
Filtr oleju FILTRON OP 526 zastosowanie:VOLKSWAGEN-SHARAN-2.0i /PASSAT-1.8i, 1.6 ,2.0i GT 16V,/GOLF III	2.0i GTI/SEAT-IBIZA I-1.7i GLI

Filtr oleju FILTRON OP 526 zastosowanie:VOLKSWAGEN-SHARAN-2.0i /PASSAT-1.8i, 1.6 ,2.0i GT 16V,/GOLF III 2.0i GTI/SEAT-IBIZA I-1.

NUMERY PORÓWNAWCZE-ZAMIENNIKI

LINDE 9830625
DEUTZ (KHD) 1174417
VOLKSWAGEN 030115561D
VOLKSWAGEN 056115561A
VOLKSWAGEN 056115561B
VOLKSWAGEN 056115561G
VOLKSWAGEN 57115561
VOLKSWAGEN 059115561A
VOLKSWAGEN 059115561B
VOLKSWAGEN 059115661A
PEUGEOT 1109C1
DEUTZ (KHD) 1172346
DEUTZ (KHD) 117434
DEUTZ (KHD) 1174417
UFI 23.130.01
BOSCH 451103009
BOSCH 451103013
BOSCH 451103013-310
BOSCH 451103033
BOSCH 451103033-310
BOSCH 451103046
BOSCH 451103134
BOSCH 451103904
FORD 5003460
FORD 5004747
FORD 500712

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 14.00 (netto: 11.38)
Filtr oleju FILTRON OP 643/3. zastosowanie:RENAULT-CLIO II-1.9 DTI/ RENAULT-ESPACE IV-2.0 16V Turbo

Filtr oleju FILTRON OP 643/3. zastosowanie:RENAULT-CLIO II-1.9 DTI/ RENAULT-ESPACE IV-2.0 16V Turbo

Numery porównawcze-zamienniki:

UFI 23.418.00
RENAULT 7700873583
RENAULT 8200033408
FIAAM FT5221
FIAAM FT5341
PURFLUX LS 309
KNECHT/MAHLE OC309
FILTRON OP 643/3
FRAM PH5796
MANN W 75/2
MANN W 75/3

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 17.00 (netto: 13.82)
Filtr Filtron OR 745 Zastosowania:   Renault – ciężarowe  – odśrodkowy filtr bocznikowy

Filtr OR 745. Zastosowania: Renault – ciężarowe – odśrodkowy filtr bocznikowy

Zastosowania: Renault – ciężarowe (sil. Mack) – odśrodkowy filtr bocznikowy

zamiennik:
MANN-ZR902X

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 65.00 (netto: 52.85)
Filtr oleju OP 647/1 zastosowanie:MF-III CYLINDRY, Massey Ferguson MF 133, 135, 148, 152; Ursus MF 231, 235, 255

Filtr oleju OP 647/1 zastosowanie:MF-III CYLINDRY, Massey Ferguson MF 133, 135, 148, 152; Ursus MF 231, 235, 255

Filtr oleju OP 647/1 zastosowanie:MF-III CYLINDRY, Massey Ferguson MF 133, 135, 148, 152; Ursus MF 231, 235, 255

NUMERY PORÓWNAWCZE:


UFI 23.117.00
UFI 23.121.00
UFI 23.130.00
UFI 23.141.00
UFI 23.186.00
MASSEY-FERGUSON 2654406
URSUS 2654408
MASSEY-FERGUSON 2654408
LOMBARDINI 276.2175.036
LOMBARDINI 276.2175.36
CROSLAND 347
BOSCH 451102002
BOSCH 451103074
BOSCH 451103101
FORD 5000273
BOSCH 9450732900
KNECHT AW29
KNECHT AW3
KNECHT AW47
KNECHT AW49
KNECHT AW63
KNECHT AW97
CHAMPION C132
CLEAN DO2

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 12.00 (netto: 9.76)
Filtr oleju FILTRON-OP 626/2 Zastosowania:   Daf 85CF.340, 85CF.380, 85CF.430, 95.380XF, 95.430XF, 95.480XF, 95.530XF

Filtr oleju FILTRON-OP 626/2 Zastosowania: Daf 85CF.340, 85CF.380, 85CF.430, 95.380XF, 95.430XF, 95.480XF, 95.530XF

Zastosowania: Daf 85CF.340, 85CF.380, 85CF.430, 95.380XF, 95.430XF, 95.480XF, 95.530XF

NUMERY PORÓWNAWCZE:
DAF 1310901
CROSLAND 2214
UFI 23.450.00
FIAAM FT5579
HENGST H300W02
FLEETGUARD LF3737
COOPERS LSF5174
KNECHT/MAHLE OC 289
FILTRON OP 626/2
FRAM PH9046
TECNOCAR R103
SOFIMA S3010R
MANN W 13145/6

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 88.00 (netto: 71.54)
Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Filtr Powietrza FILTRON AM 444/1

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 1457429817
BOSCH 1457429942
DEUTZ (KHD) 2211565
DEUTZ (KHD) 2311565
DEUTZ (KHD) 2319813
DEUTZ (KHD) 2339813
DEUTZ (KHD) 2339814
DEUTZ (KHD) 4384102
TECNOCAR A528
FLEETGUARD AF4137
FLEETGUARD AF4637
FILTRON AM 444/1
MANN C 17134
MANN C 17160
FRAM CA3249
FRAM CA3294
HENGST E277L
HENGST E277L01
DONALDSON P77-1594

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 65.00 (netto: 52.85)
FILTR PALIWA FILTRON PP 971.Zastosowania:  Renault Magnum, Midlum, Premium 11/01-> (nr części oryginalnej 5010477855)

FILTR PALIWA FILTRON PP 971.Zastosowania: Renault Magnum, Midlum, Premium 11/01-> (nr części oryginalnej 5010477855)

NUMERY PORÓWNAWCZE:

RENAULT 5001853860
RENAULT 5010412350
RENAULT 5010450824
RENAULT 5010477080
RENAULT 5010477855
RENAULT 5010505337
CROSLAND 5074
FIAAM FT5610
FRAM P9450
FILTRON PP 971
TECNOCAR RN217
MANN WK 940/20

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 48.00 (netto: 39.02)
FILTR OLEJU OP 584 ,VOLVO PENTA-D-SERIA,FH-SERIA /RENAULT V.I.- PREMIUM LANDER MAGNUM  /SCANIA P-SERIA ,G-SERIA/CATERPILLAR CHALLENGER

FILTR OLEJU OP 584 ,VOLVO PENTA-D-SERIA,FH-SERIA /RENAULT V.I.- PREMIUM LANDER /SCANIA P-SERIA ,G-SERIA/CATERPILLAR CHALLENGER

NUMERY PORÓWNAWCZE:

CATERPILLAR 1R0658
CATERPILLAR 1R0739
CATERPILLAR 1W3300
UFI 23.144.00
CATERPILLAR 2P4004
BOSCH 451302183
BOSCH 451403077
VOLVO 46634-3
VOLVO 466634
VOLVO 478736
VOLVO 478736-2
RENAULT 5000670700
FORD 5011417
FORD 5011502
SAVARA 9.28.180.17
CROSLAND 9309
CROSLAND 9361
KNECHT AW92
CLEAN DO300
MOTORCRAFT EFL170
FIAAM FT4878
HENGST H200W01
HENGST H200W02
PUROLATOR L50068
FLEETGUARD LF3321
FLEETGUARD LF3379
FLEETGUARD LF3477
FLEETGUARD LF3675
FLEETGUARD LF667
PURFLUX LS 778
PURF

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 38.00 (netto: 30.89)
FILTR OLEJU OM 659 Zastosowania:  Ursus 912, 914, 932, 1012; Zetor 3320, 3340 – ciągniki (układ wspomagania)

FILTR OLEJU OM 659 Zastosowania: Ursus 912, 914, 932, 1012; Zetor 3320, 3340 – ciągniki (układ wspomagania)

FILTR OLEJU FIRMY FILTRON-OM 659 Zastosowania: Ursus 912, 914, 932, 1012; Zetor 3320, 3340 – ciągniki (układ wspomagania)

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 18.00 (netto: 14.63)
Osuszacz powietrza AD 785 sam. cięż. DAF, IVECO, M.A.N., MERCEDES, Volvo ,SCANIA,VOLKSWAGEN ,RENAULT

Osuszacz powietrza sam. cięż. DAF, IVECO, M.A.N., MERCEDES, Volvo ,SCANIA,VOLKSWAGEN ,RENAULT

NUMERY PORÓWNAWCZE:

MERCEDES 4290897
MERCEDES 4291097
MERCEDES 4291297
MERCEDES 4293395
MERCEDES 4293595
MERCEDES 4293695
MERCEDES 4293795
NEOPLAN 110273600
SCANIA 1375997
VOLVO 1699132
IVECO 1907612
UFI 27.259.00
IVECO 2992261
VOLKSWAGEN 2TA607413
VOLVO 3090268
VOLVO 3090288
WABCO 4324100202
WABCO 4324102212
WABCO 4324102222
WABCO 4324102227
WABCO 4324202202
WABCO 4329980202
RENAULT 5000295421
RENAULT 5001004902
RENAULT 5001830112
DAF 699387
STEYR 79200361087
STEYR 79200361090
EVOBUS/KAESSBOHR

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 84.00 (netto: 68.29)
FILTR PALIWA FILTRON PP 971,RENAULT:PREMIUM,HD220dCi,HD270 dCi,HD370 dCi,HR420 dCi/KERAX/MAGNUM/MIDLUM I

FILTR PALIWA FILTRON PP 971,RENAULT:PREMIUM,HD220dCi,HD270 dCi,HD370 dCi,HR420 dCi/KERAX/MAGNUM/MIDLUM I

NUMERY PORÓWNAWCZE:

RENAULT 5001853860
RENAULT 5010412350
RENAULT 5010450824
RENAULT 5010477080
RENAULT 5010477855
RENAULT 5010505337
CROSLAND 5074
FIAAM FT5610
FRAM P9450
FILTRON PP 971
TECNOCAR RN217
MANN WK 940/20

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 49.00 (netto: 39.84)
FILTR OLEJU OP 525.AUDI A4 -1.9 TDI/IBIZA II-1.9 D /VOLKSWAGEN GOLF III-,1.9 D/PASSAT-1.6TD,1.9TDI/SHARAN 1.9 TDI /FENDT FARMER 312 Turbo

FILTR OLEJU OP 525.AUDI A4 -1.9 TDI/IBIZA II-1.9 D /VOLKSWAGEN GOLF III-,1.9 D/PASSAT-1.6TD,1.9TDI/SHARAN 1.9 TDI /FENDT FARMER

FILTR OLEJU FIRMY FILTRON -OP 525
NUMERY PORÓWNAWCZE:
LINDE 9830624
VOLKSWAGEN 68115561
VOLVO 1257492-7
MASSEY-FERGUSON 1621210M1
MASSEY-FERGUSON 1621224M1
UFI 23.102.03
UFI 23.164.03
UFI 23.241.00
MASSEY-FERGUSON 30302
CASE 405416136
FORD 5011838
KAESER 6.1985.0
VOLVO-PENTA 731094
VOLVO 795097
CHAMPION C105 V.A.G
MOTORCRAFT EFL060
FIAAM FT4790A
CASE G45210
CASE G45306
CASE G53306
HENGST H17W01
HENGST H17W05
PUROLATOR L38257
FLEETGUARD LF3402
FLEETGUARD LF3451
KNECHT/M

dostępna ilość: 0 szt.

cena: 18.00 (netto: 14.63)

produkt tymczasowo niedostępny

FILTR PALIWA FILTRON PP 839 .VOLKSWAGEN-1.9D,1.9TDI:GOLF II/GOLF III /SHARAN/POLO III/TRANSPORTER T4/SEAT

FILTR PALIWA FILTRON PP 839 .VOLKSWAGEN-1.9D,1.9TDI:GOLF II/GOLF III /SHARAN/POLO III/TRANSPORTER T4/SEAT

FILTR PALIWA FILTRON PP 839 .VOLKSWAGEN-GOLF II/GOLF III 1.9D,1.9TDI/SEAT
NUMERY PORÓWNAWCZE:
VOLKSWAGEN 1H0127410C
UFI 24.365.01
VOLKSWAGEN 6N0127401C
C.A.V. 7176/507
CLEAN DN829
MOTORCRAFT EFG301
PUROLATOR F68807
FLEETGUARD FF5312
FIAAM FP5219
PURFLUX FSC 412BV
HENGST H70WK05
KNECHT/MAHLE KL75
CHAMPION L114
BOSCH N6174
FRAM P5328
FILTRON PP 839
FILTRON PP 839/2
TECNOCAR RN67B
SOFIMA S7600NR
SAVARA SN563
MANN WK 841
MANN WK 842/4
MANN WK 851

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 35.00 (netto: 28.46)
FILTR OLEJU FILTRON OP 549 .CIĄGNIKI CASE:9000-SERIA TYP-9078/CASE:CS 78 S/FARMTRAC:70 4WD, 80 4WD /KUBOTA:L 235,L 275,L 285

FILTR OLEJU FILTRON OP 549 . CASE:9000-SERIA TYP-9078/CASE:CS 78 S/FARMTRAC:70 4WD, 80 4WD /KUBOTA:L 235,L 275,L 285

FILTR OLEJU FIRMY FILTRON OP 549
NUMERY PORÓWNAWCZE:

TOYOTA 15600-4110
CLARK 162709
HYSTER 169741
CHRYSLER 1739618
HYSTER 195852
UFI 23.102.00
CLARK 2334729
MASSEY-FERGUSON 244427M1
HYSTER 259264
MASSEY-FERGUSON 2654342
MASSEY-FERGUSON 26543436
HYSTER 297865
VOLVO 430143
VOLVO 430143-8
BOSCH 451104063
VOLVO 4804651
DAF 498401
VOLVO 795097-5
MASSEY-FERGUSON 836064
MASSEY-FERGUSON 881304
CLARK 899839
SAVARA 9.28.053.17
BOSCH 986452001
BOSCH 986452002
CLARK 990937
MASSEY-FERGUSON 993021

dostępna ilość: 0 szt.

cena: 22.00 (netto: 17.89)

produkt tymczasowo niedostępny

WKŁAD FILTRA OLEJU FILTRON OM 610 ,MERCEDES-SPRINTER 208D,210D,212D,308D,310D.312D,410D,412D 1995R-2000R/MERCEDES-E-KLASSE /MERCEDES-VARIO/VITO

WKŁAD FILTRA OLEJU FILTRON OM 610 ,MERCEDES-SPRINTER 208D,210D,212D,308D,310D.312D,410D,412D 1995R-2000R/MERCEDES-E-KLASSE

WKŁAD FILTRA OLEJU FILTRON OM 610 ,MERCEDES-SPRINTER
NUMRY PORÓWNAWCZE:
MERCEDES 6061800009
MERCEDES 6061840125
FRAM CH5640
HENGST D35E172.37
HENGST E172.37
FIAAM FA5285
COOPERS G1274
MANN H951x
PURFLUX L 251
FLEETGUARD LF3769
FILTRON OM 610
TECNOCAR OP613
KNECHT/MAHLE OX123/1D
KNECHT/MAHLE OX124D
BOSCH P9278

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 23.00 (netto: 18.70)
FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 447/2 DAF MODELE:XF95.380, XF95.430 , XF95.480 ,XF95.530 DAF NR:1353115 /1664524

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 447/2 DAF MODELE:XF95.380, XF95.430 , XF95.480 ,XF95.530

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 447/2
DAF MODELE:XF95.380, XF95.430 , XF95.480 ,XF95.530
DAF NR:1353115 /1664524

TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 190.00 (netto: 154.47)
FILTR OLEJU FILTRON OP 563/1-LUBLIN II,FARMER SOKÓŁKA FARMER F10244 ,WSW-ANDORIA

FILTR OLEJU FILTRON OP 563/1-LUBLIN II,FARMER SOKÓŁKA FARMER F10244 ,WSW-ANDORIA

NUMERY PORÓWNAWCZE:
WSW-ANDORIA 2.54.031
DAEWOO 779057619
FILTRON OP 563/1
FRAM PH5443

TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 20.00 (netto: 16.26)
FILTR POWIETRZA FILTRON AR 233.Tarpan; Żuk Diesel, Lublin, Lublin II .Lublin III

FILTR POWIETRZA FILTRON AR 233.Tarpan; Żuk Diesel, Lublin, Lublin II .Lublin III

NUMERY PORÓWNAWCZE:
WSW-ANDORIA 2.16.010
DAEWOO 793444576
FILTRON AR 233

TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 28.00 (netto: 22.76)
FILTR POWIETRZA AM 414 .RENAULT V.I. MESSENGER /STEYR (MAN-STEYR AG) 14S-SERIA (BR92) /CASE 9000-SERIA 9083 /VOLKSWAGEN LT /MERCEDES-BENZ (DC) UNIMOG /CLAAS DOMINATOR

FILTR POWIETRZA AM 414 .RENAULT V.I. MESSENGER /STEYR (MAN-STEYR AG) 14S-SERIA (BR92) /CASE 9000-SERIA 9083 /VOLKSWAGEN LT /MERC

NUMERY PORÓWNAWCZE:
RENAULT 3563565
LINDE 9839015
VOLKSWAGEN 075129620A
MERCEDES 10944604
IVECO 1186044
BOSCH 1457429946
IVECO 1902127
DEUTZ (KHD) 1902127
MERCEDES 20946004
IVECO 2165044
DEUTZ (KHD) 2165044
UFI 27.804.00
RENAULT 3563565
DAEWOO 362946200
RENAULT 4207090
RENAULT 4309015
VOLVO 4785610
VOLVO-BM 4785610
VOLVO 4785610-9
VOLVO 4785612
VOLVO-BM 4785612
STEYR 612.00.19.0027
VOLVO 6644839
VOLVO-BM 6644839
CLAAS 676600
DAF 695633
CATERPILLAR 6A5110

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 69.00 (netto: 56.10)