Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

MANN-FILTER

strona 1 z 2 (produktów: 38)

WKŁAD FILTR OLEJU MANN-FILTER NR: H 820/3X

WKŁAD FILTR OLEJU MANN-FILTER NR: H 820/3X

NUMERY PORÓWNAWCZE, ZAMIENNIKI:
VOLVO -6612069
MASSEY-FERGUSON -1883258M92 , 890951M91 ,973118M91, 1854766M1,1883258M91
PERKINS -26540132
CLAAS -01150540
VALTRA-VALMET ---80005334

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 40.00 (netto: 32.52)
Filtr paliwa MANN-FILTER WK 950/19 zastosowanie:NEW HOLLAND-FR 9090,CASE,IVECO

Filtr paliwa MANN-FILTER WK 950/19 zastosowanie:NEW HOLLAND-FR 9090,CASE,IVECO

NUMERY ORYGINALNE ODPOWIEDNIKI:
IVECO-2992662
NEW HOLLAND-87435525 ,87435526 ,87519301
BALDWIN FILTERS- BF1365
DONALDSON-P550904

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 72.00 (netto: 58.54)
Filtr paliwa MANN-FILTER WK 8113 , zastosowanie:JCB-3X,4X, nr:32/925694

Filtr paliwa MANN-FILTER WK 8113 , zastosowanie:JCB-3X,4X, nr:32/925694

Filtr paliwa MANN-FILTERF WK 8113 , zastosowanie:JCB-3X,4X,
NUMERY ODPOWJADAJĄCE:
JCB nr:32/925694
BALDWIN FILTER nr:BF7956-D
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 95.00 (netto: 77.24)
FILTR OLEJU MANN-W 950/17 , MASSEY-FERGUSON NR:1447031M1 , NEW HOLLAND NR:81879134 , CASE NR: A-184775 ,A-44081 , A-58672

FILTR OLEJU MANN-W 950/17 , MASSEY-FERGUSON NR:1447031M1 , NEW HOLLAND NR:81879134 , CASE NR: A-184775 ,A-44081 , A-58672

FILTR OLEJU MANN-FILTERW 950/17
NUMERY PORÓWNAWCZE:
MASSEY-FERGUSON NR:1447031M1 ,
NEW HOLLAND NR:81879134 ,
CASE NR: A-184775 ,A-44081 , A-58672
CATERPILLAR: R9Y-4476, 9Y-4482, 9Y-4483 , 9Y-4489 , 9Y-4490 , 9Y-4504

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 60.00 (netto: 48.78)
Filtr paliwa MANN-WK 962/4, zastosowanie:DAF, JCB ,CLAAS, NEW HOLLAND,LEYLAND-DAF,

Filtr paliwa MANN-WK 962/4, zastosowanie:DAF , JCB ,CLAAS, NEW HOLLAND,LEYLAND-DAF,

NUMERY PORÓWNAWCZE:
BAUDOUIN :
05.063 OF
15.050.63
15.050.63 OF

CLAAS :
0006572881
06572881
06572880

DAF
247138
0247138
0241505

GENERAL MOTORS (GM)
7984903

MAN
85.10000-2716

STEYR-DAIMLER-PUCH
615.00.08.0135

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 49.00 (netto: 39.84)
Filtr paliwa MANN-WDK 925,zastosowanie :DAF-95XF,85CF,75CF DAF nr:1345335

Filtr paliwa MANN-WDK 925,zastosowanie :DAF-95XF,85CF,75CF DAF nr:1345335

TEL:501366005

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 47.00 (netto: 38.21)
Osuszacz powietrza MANN nr: TB 1374x sam. cięż. DAF, IVECO, M.A.N., MERCEDES, Volvo ,SCANIA,VOLKSWAGEN ,RENAULT zam:FILTRON AD 785

Osuszacz powietrza MANN -FILTER TB 1374x sam. cięż. DAF, IVECO, M.A.N., MERCEDES, Volvo ,SCANIA,VOLKSWAGEN ,RENAULT

NUMERY PORÓWNAWCZE:
MANN-FILTER nr: TB 1374 x
MERCEDES 4290897
MERCEDES 4291097
MERCEDES 4291297
MERCEDES 4293395
MERCEDES 4293595
MERCEDES 4293695
MERCEDES 4293795
NEOPLAN 110273600
SCANIA 1375997
VOLVO 1699132
IVECO 1907612
UFI 27.259.00
IVECO 2992261
VOLKSWAGEN 2TA607413
VOLVO 3090268
VOLVO 3090288
WABCO 4324100202
WABCO 4324102212
WABCO 4324102222
WABCO 4324102227
WABCO 4324202202
WABCO 4329980202
RENAULT 5000295421
RENAULT 5001004902
RENAULT 5001830112
DAF 699387
STEYR 79200361087

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 85.00 (netto: 69.11)
Filtr oleju MANN-FILTER nr:W940   Hydraulika, Przekładnia hydrauliczna/przekładnia automatyczna, Olej do smarowania

Filtr oleju MANN-FILTER nr:W940 Hydraulika, Przekładnia hydrauliczna/przekładnia automatyczna, Olej do smarowania

Filtr oleju MANN-FILTER nr:W940
MANN-FILTER W 940
Hydraulika, Przekładnia hydrauliczna/przekładnia automatyczna, Olej do smarowania
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 32.00 (netto: 26.02)
Filtr paliwa MANN-WK 853/3X zastosowanie:VW LT-46/LT-35/LT-28 2.5TDI;2.8TDI

Filtr paliwa MANN-WK 853/3X zastosowanie:VW LT-35/LT-28 2.5TDI;2.8TDI

NUMERY PORÓWNAWCZE:

VOLKSWAGEN 1J0127401
UFI 24.391.00
VOLKSWAGEN 2D0127399
FIAAM FP5359
KNECHT/MAHLE KL147D
FILTRON PP 839/1
MANN WK 853/3x

dostępna ilość: 4 szt.

cena: 76.00 (netto: 61.79)
Filtr paliwa MANN WK 940/5,  odpowiednik:DONALDSON-P554620;CASE B-1050595; DEUTZ Q 1,5H4117 ; W 1,5 H 4117; 01174422 ;01183359;1161003;1164620;1174422;1902133;247139 ; IVECO 1164620 ,1902133

Filtr paliwa MANN WK 940/5, odpowiednik:DONALDSON-P554620;CASE B-1050595; DEUTZ Q 1,5H4117 ; W 1,5 H 4117; 01174422 ;01183359;1

NUMERY PORÓWNAWCZE:
MERCEDES 928301
DEUTZ (KHD) 1161003
IVECO 1164620
DEUTZ (KHD) 1164620
DEUTZ (KHD) 1174422
BOSCH 1457429675
CLAAS 178034
IVECO 1902133
DEUTZ (KHD) 1902133
UFI 24.314.00
DAF 247139
DEUTZ (KHD) 247139
LIEBHERR 5601514
C.A.V. 7176/491
SAVARA 9.28.324.17
KNECHT AW27
KNECHT AWK27
CLEAN DN306
MOTORCRAFT EFG63
PUROLATOR F57048
FLEETGUARD FF231
FLEETGUARD FF5298
FLEETGUARD FF5425
FIAAM FT4801
FIAAM FT4807
HENGST H17WK02
HENGST H32WK
HENGST H90WK
KNECHT/MAHLE KC8
FRAM P4100A
DONALDSON

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 35.00 (netto: 28.46)
Filtr oleju MANN-FILTER W 940/34 odpowiednik:CASE J908616 ,161 625; CUMMINS 3903224; HUNDAI 3908616; KOMATSU 6732-51-5140; FIAT 151831111 ,76192146; DONALDSON P558616

Filtr oleju MANN-FILTER W 940/34 odpowiednik:CASE J908616 ,161 625; CUMMINS 3903224; HUNDAI 3908616; KOMATSU 6732-51-5140; FIAT

NUMERY PORÓWNAWCZE:

HOUGH 161625
KOMATSU 161625
CUMMINS 3903224
CASE J903224
CASE J908616
FLEETGUARD LF3345
DONALDSON P55-8616
FRAM PH3900
MANN W 940/34

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 34.00 (netto: 27.64)
FILTR POWIETRZA KABINOWY  MANN-FILTER CU29154 odpowiednik:CASE nr:84807659; STEYR nr:84807659

FILTR POWIETRZA KABINOWY MANN-FILTER CU29154 odpowiednik:CASE nr:84807659; STEYR nr:84807659

FILTR POWIETRZA KABINOWY MANN-FILTER CU29154 ; tel:501366005
zastosowanie:
NEW HOLLAND: CSX-serie
7060 D660 (D660) Iveco Cursor 9 200 272 2008
7080 D660 (D660) Iveco Cursor 9 220 300 2008

dostępna ilość: 1 szt. status produktu w magazynie: dostępny za potwierdzeniem

cena: 110.00 (netto: 89.43)
Filtr oleju MANN W 9019 . numery oe: NEW HOLLAND-2854749 ,2854750 ,504084161 ,84228488 ,87803205 ,87803206.CASE-2854750 ,504084161 ,87803206.LANDINI-3689066 M1.

Filtr oleju MANN W 9019 . numery oe: NEW HOLLAND-2854749 ,2854750 ,504084161 ,84228488 ,87803205 ,87803206.CASE-2854750 ,5040841

NUMERY PORÓWNAWCZE:
NEW HOLLAND:2854749 ,2854750 ,504084161 ,84228488 ,87803205 ,87803206
CASE: 2854750 ,504084161 ,87803206
LANDINI:3689066M1
AIFO [FIAT-IVECO]: 504084161
CLAAS: 6005031029
MC CORMICK: 707209A1
BALDWIN FILTERS: B7327
FLEETGUARD: LF16117

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 82.00 (netto: 66.67)
FILTR PALIWA MAN-WK817/3X ,Mercedes C 200D W 202, E 200 D W 124, E 300D W124, 190D 2.5D W201 ,SPRINTER

FILTR PALIWA MAN-WK817/3X , Mercedes C 200D W 202, E 200 D W 124, E 300D W124, 190D 2.5D W201 ,SPRINTER

FILTR PALIWA FILTRON PP 841 , Mercedes DIESEL
NUMERY PORÓWNAWCZE:
MERCEDES 10922201
MERCEDES 10922301
MERCEDES 10922302
MERCEDES 10922401
UFI 24.321.00
MERCEDES 6010900352
MERCEDES 6010920101
MERCEDES 6020920101
MERCEDES 6610903055
DAEWOO 66110903055
C.A.V. 7176/497
DAEWOO 882015583
SAVARA 9.28.532.17
KNECHT AWK148
PURFLUX CS 403
CLEAN DN253
MOTORCRAFT EFG103
PUROLATOR F57308
FLEETGUARD FF5153
FLEETGUARD FF5373
FIAAM FT5055A
HENGST H35WK
HENGST H35WK01
KNECHT/MAHLE KC21D

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 28.00 (netto: 22.76)
Filtr oleju MAN-HU 951 X ,zastosowanie:Mercedes Sprinter-208D,210D,212D,308D,310D,312D,408D,410D,412D .OD 1995-2000R

Filtr oleju MAN-HU 951 X ,zastosowanie:Mercedes Sprinter-208D,210D,212D,308D,310D,312D,408D,410D,412D .OD 1995-2000R

ZASTOSOWANIE m.in.:
Daewoo,
M.A.N.
Mercedes

Zamienniki:
CROSLAND 1010
BOSCH 1457429278
UFI 25.583.00
MERCEDES 6061800009
MERCEDES 6061840125
FRAM CH5640
HENGST D35E172.37
HENGST E172.37
FIAAM FA5285
COOPERS G1274
MANN H951x
PURFLUX L 251
FLEETGUARD LF3769
FILTRON OM 610
TECNOCAR OP613
KNECHT/MAHLE OX123/1D
KNECHT/MAHLE OX124D
BOSCH P9278

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 30.00 (netto: 24.39)
WKŁAD FILTRA OLEJU MANN-NR:HU726/2X ZASTOSOWANIE:VOLKSWAGEN LT 35/2.5 TDI/ANJ/1999/8 ->.VOLKSWAGEN	SHARAN	1.9 TDI	AHU	2000/4 ->.VOLKSWAGEN CRAFTER 2.5 TDI -2006/4 ->.VOLKSWAGEN	GOLF IV	1.9 TDI

FILTRA OLEJU MANN-NR:HU726/2X ZASTOSOWANIE:VOLKSWAGEN LT 35/2.5 TDI/ANJ/1999/8 ->.VOLKSWAGEN SHARAN 1.9 TDI AHU 2000/4 ->.

NUMERY PORÓWNAWCZE:

VOLKSWAGEN 38115466
VOLKSWAGEN 74115562
CROSLAND 1047
FORD 1100696
BOSCH 1457429619
UFI 25.011.00
FRAM CH5330ECO
HENGST E154HD48
FIAAM FA5412ECO
MANN H726/2x
MANN HU726/1x
MANN HU726/2x
PURFLUX L 291
PUROLATOR L37735
ALCO MD355
CLEAN ML030
FILTRON OE 640/1
TECNOCAR OL0204E
TECNOCAR OP204
KNECHT/MAHLE OX141/1D
BOSCH P9619
SOFIMA S5011PE
CHAMPION WE505

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 24.00 (netto: 19.51)
Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS-DOMINATOR,JAGUAR,MERCATOR KOMBAJNY, MERCEDES

Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS KOMBAJNY, MERCEDES

Filtr oleju wkład MANN FILTER PF1190X

NUMERY PORÓWNAWCZE:

Producent Numer
MANN-FILTER PF1190X
FILTRON OC603
KOLBENSCHMIDT 048OC
CLAAS 1330310
CLAAS 1330311
MERCEDES-BENZ 0001849425
UFI 2001600
LIEBHERR 5507621
LIEBHERR 7001224
MONARK 30784282
KAELBLE 40600494
KAELBLE 40700433
KOLBENSCHMIDT 50013048
TALBOT 75065398
BOSCH 1457429182
MERCEDES-BENZ 3521800009
MULTIPART ABU8539
FRAM C30DB
HENGST FILTER E200M D05
HENGST FILTER E200MD05
FIAAM FB1277A
PUROLATOR L47015
CLEAN FILTERS ML418
PUROLATOR PB

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 35.00 (netto: 28.46)
FILTR OLEJU MANN W1323 ZASTOSOWANIE: VW VOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

FILTR OLEJU MANN W1323 ZASTOSOWANIE: VW VOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

NUMERY PORÓWNAWCZE:
062115561
062 115 561 A

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 69.00 (netto: 56.10)
Filtr oleju MANN-HU 947/1X zastosowanie: MERCEDES-BENZ 814,817,914,917,1117,1120,1320,1520,1524.CLAAS-DOMINATOR,JAGUAR

Filtr oleju MANN-HU 947/1X zastosowanie: MERCEDES-BENZ 814,817,914,917,1117,1120,1320,1520,1524,

Filtr oleju MANN-FILTER HU 947/1X
NUMERY PORÓWNAWCZE:
001 184 42 25
001 184 43 25
001 184 52 25
001 184 55 25
352 180 01 09
366 180 00 09
366 180 03 09
366 180 03 10
366 180 08 09
366 184 01 25
366 184 08 25
366 184 09 25
366 184 10 25

dostępna ilość: 2 szt. status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 37.00 (netto: 30.08)
FILTR PALIWA MANN WDK 725 zastosowanie;MAN -ME(2000-2007),LE(2000-2007),L2000,F2000,CLA Cargo Line

FILTR PALIWA MANN WDK 725 zastosowanie;MAN -ME(2000-2007),LE(2000-2007),L2000,F2000,CLA Cargo Line

NUMER PORÓWNAWCZE
MAN
51.12503-0004
51.12503-0005
51.12503-0009
51.12503-0010
51.12503-0016
51.12503-0018
51.12503-0028
51.12503-0029
51.12503-0030
51.12503-0031
51.12503-0034
51.12503-0036
51.12503-0039
51.12503-0040
81.12503-0075

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 36.00 (netto: 29.27)
Filtr oleju MANN FILTER WP 12308, CASE-IH:MAGNUM/MAXXUM/ 700-serie nr:J-919562,CUMMINS NR:3919562 ;DONALDSON -P553548

Filtr oleju MANN FILTER WP 12308, CASE-IH:MAGNUM/MAXXUM/ 700-serie nr:J-919562,CUMMINS NR:3919562 ;DONALDSON -P553548

NUMERY PORÓWNAWCZE:
AGCO---72513286
CASE---J-919562, J919562
CUMMINS--3919562
DONALDSON -P553548

dostępna ilość: 1 szt. status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 120.00 (netto: 97.56)
FILTR POWIETRZA MANN-FILTER CF 300, MASSEY-FERGUSON 6235,6245 /LINDER 78/JCB CX .MASSEY-FERGUSON NR:3901465M1

FILTR POWIETRZA MANN-FILTER CF 300, MASSEY-FERGUSON 6235,6245 /LINDER 78/JCB CX .MASSEY-FERGUSON NR:3901465M1

NUMERY PORÓWNAWCZE:
BOBCAT---M75687.4 , 75687.4
DEUTZ-----1180870
HAMM------1209604
JCB--------32/915801
KUBOTA---1G377-11220
MASSEY-FERGUSON----3901465M1
SAME------01180870
VOLVO----14255061 ,2903850

dostępna ilość: 2 szt. status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 95.00 (netto: 77.24)
Filtr hydrauliki MANN-WD 950/5. SAME, DEUTZ FAHR:AGROCOMPACT/AGROSTAR DX/AGROXTRA/DX NUMERY KAT:04379927,04399525,4355850,4371105,4379927,4399525

Filtr hydrauliki MANN-WD 950/5. SAME, DEUTZ FAHR:AGROCOMPACT/AGROSTAR DX/AGROXTRA/DX NUMERY KAT:04379927,04399525,4355850,437110

Filtr hydrauliczny FIRMY MANN-WD 950/5. SAME, DEUTZ FAHR

NUMERY KAT:Nr OE
-04379927, 04399525,4355850,4371105,4379927,4399525



dostępna ilość: 1 szt.

cena: 67.00 (netto: 54.47)
FILTR HYDRAULICZNY MANN-WH 1257/1.ŁADOWARKO-KOPARKI CATERPILLAR MODELE:432 E (BXE1->)/ 428 E (SNL1->)/SERIA:400/600/800/900/TH

FILTR HYDRAULICZNY MANN-WH 1257/1.ŁADOWARKO-KOPARKI CATERPILLAR MODELE:432 E (BXE1->)/ 428 E (SNL1->)/SERIA:400/600/800/900/TH

FILTR HYDRAULICZNY FIRMY MANN-WH 1257/1.ŁADOWARKO-KOPARKI CATERPILLAR MODELE:432 E (BXE1->)/ 428 E (SNL1->)/SERIA:400/600/800/900/TH

NUMERY PORÓWNAWCZE:
CATERPILLAR---108-1153 / 126-1817
BOBCAT---------6670207

TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt. status produktu w magazynie: dostępny za potwierdzeniem

cena: 410.00 (netto: 333.33)