Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS-DOMINATOR,JAGUAR,MERCATOR KOMBAJNY, MERCEDES

Filtr oleju wkład MANN FILTER PF1190X

NUMERY PORÓWNAWCZE:

Producent Numer
MANN-FILTER PF1190X
FILTRON OC603
KOLBENSCHMIDT 048OC
CLAAS 1330310
CLAAS 1330311
MERCEDES-BENZ 0001849425
UFI 2001600
LIEBHERR 5507621
LIEBHERR 7001224
MONARK 30784282
KAELBLE 40600494
KAELBLE 40700433
KOLBENSCHMIDT 50013048
TALBOT 75065398
BOSCH 1457429182
MERCEDES-BENZ 3521800009
MULTIPART ABU8539
FRAM C30DB
HENGST FILTER E200M D05
HENGST FILTER E200MD05
FIAAM FB1277A
PUROLATOR L47015
CLEAN FILTERS ML418
PUROLATOR PB

  1. nr katalogowy: PF1190X
  2. dostępna ilość: 1
  3. jednostka miary: szt.
  4. waga produktu: 0.8 kg
  5. stan produktu: nowy

35,00 zł
(netto: 28.46)

dostawa od 10,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS-DOMINATOR,JAGUAR,MERCATOR KOMBAJNY, MERCEDES

Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS KOMBAJNY, MERCEDES

TEL:501366005

NUMERY PORÓWNAWCZE:

 

Producent

Numer

MANN-FILTER

PF1190X

FILTRON

OC603

KOLBENSCHMIDT

048OC

CLAAS

1330310

CLAAS

1330311

MERCEDES-BENZ

0001849425

UFI

2001600

LIEBHERR

5507621

LIEBHERR

7001224

MONARK

30784282

KAELBLE

40600494

KAELBLE

40700433

KOLBENSCHMIDT

50013048

TALBOT

75065398

BOSCH

1457429182

MERCEDES-BENZ

3521800009

MULTIPART

ABU8539

FRAM

C30DB

HENGST FILTER

E200M D05

HENGST FILTER

E200MD05

FIAAM

FB1277A

PUROLATOR

L47015

CLEAN FILTERS

ML418

PUROLATOR

PB3015D

SOFIMA

S0300O

Opinie o produkcie Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS-DOMINATOR,JAGUAR,MERCATOR KOMBAJNY, MERCEDES

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 8 + 0*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

  1. Paczka pocztowa krajowa 0-1KG - 10,00 zł
  2. Przesyłka kurierska 0-30KG - 15,00 zł
  3. Przesyłka kurierska pobraniowa 0-30KG - 22,00 zł

Formy płatności

  1. odbiór osobisty
  2. płatność przy odbiorze
  3. płatność przelewem
  4. płatność PayPal

Dane kontaktowe

  1. sklep: FH. AG-ROL
  2. telefon: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
  3. tel. komórkowy: 501366005 godz.8:00 do 23:00
  4. strona kontaktowa »

Producent: MANN-FILTER

MANN-FILTER

  1. strona internetowa MANN-FILTER
  2. inne produkty MANN-FILTER
ilość odwiedzin: 2782