Filtr oleju FILTRON OP 526 zastosowanie:VOLKSWAGEN-SHARAN-2.0i /PASSAT-1.8i, 1.6 ,2.0i GT 16V,/GOLF III 2.0i GTI/SEAT-IBIZA I-1.7i GLI

NUMERY PORÓWNAWCZE-ZAMIENNIKI

LINDE 9830625
DEUTZ (KHD) 1174417
VOLKSWAGEN 030115561D
VOLKSWAGEN 056115561A
VOLKSWAGEN 056115561B
VOLKSWAGEN 056115561G
VOLKSWAGEN 57115561
VOLKSWAGEN 059115561A
VOLKSWAGEN 059115561B
VOLKSWAGEN 059115661A
PEUGEOT 1109C1
DEUTZ (KHD) 1172346
DEUTZ (KHD) 117434
DEUTZ (KHD) 1174417
UFI 23.130.01
BOSCH 451103009
BOSCH 451103013
BOSCH 451103013-310
BOSCH 451103033
BOSCH 451103033-310
BOSCH 451103046
BOSCH 451103134
BOSCH 451103904
FORD 5003460
FORD 5004747
FORD 500712

  1. nr katalogowy: op526
  2. dostępna ilość: 2
  3. jednostka miary: szt.
  4. waga produktu: 0.5 kg
  5. stan produktu: nowy

14,00 zł
(netto: 11.38)

dostawa od 10,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Filtr oleju FILTRON OP 526 zastosowanie:VOLKSWAGEN-SHARAN-2.0i /PASSAT-1.8i, 1.6 ,2.0i GT 16V,/GOLF III 2.0i GTI/SEAT-IBIZA I-1.7i GLI

Filtr oleju FILTRON OP 526              TEL:501366005

ZASTOSOWANIE:

 

Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
IVECO (MAGIRUS) F-SERIA - F 2L411 -> -
Osobowe          
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
AUDI AUDI 50 1.1 HB 1974/8 -> 1978/7 -
AUDI AUDI 50 1.1 HC 1974/8 -> 1977/7 -
AUDI AUDI 50 1.3 HH 1977/8 -> 1978/7 -
AUDI AUDI 80 1.3 ZF 1972/5 -> 1976/7 -
AUDI AUDI 80 1.3 ZA 1972/5 -> 1978/7 -
AUDI AUDI 80 1.3 FZ 1978/9 -> 1986/7 -
AUDI AUDI 80 1.3 FY 1978/9 -> 1979/7 -
AUDI AUDI 80 1.3 FY 1979/8 -> 1981/7 -
AUDI AUDI 80 1.5 YJ 1972/5 -> 1975/8 -
AUDI AUDI 80 1.5 ZC 1972/5 -> 1976/7 -
AUDI AUDI 80 1.6 YP 1975/9 -> 1978/7 -
AUDI AUDI 80 1.6 YN 1975/9 -> 1978/7 -
AUDI AUDI 80 1.6 YP 1978/8 -> 1983/2 -
AUDI AUDI 80 1.6 DT 1978/8 -> 1986/7 -
AUDI AUDI 80 1.6 SA 1986/2 -> 1986/7 -
AUDI AUDI 80 1.6 RN 1986/9 -> 1991/8 -
AUDI AUDI 80 1.6 ABM 1991/9 -> 1994/12 -
AUDI AUDI 80 1.6 E ADA 1993/6 -> 1994/12 -
AUDI AUDI 80 1.6 GLE YZ 1979/1 -> 1980/8 -
AUDI AUDI 80 1.6 GLE YZ 1980/9 -> 1982/6 -
AUDI AUDI 80 1.6 GT XX 1973/9 -> 1976/7 -
AUDI AUDI 80 1.6 GTE YS 1976/1 -> 1976/12 -
AUDI AUDI 80 1.6 GTE YS 1977/1 -> 1978/7 -
AUDI AUDI 80 1.8 DS 1983/1 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 1.8 SF 1986/2 -> 1986/7 -
AUDI AUDI 80 1.8 RU 1986/10 -> 1990/1 -
AUDI AUDI 80 1.8E DZ 1986/6 -> 1991/8 -
AUDI AUDI 80 1.8GTE DZ 1984/10 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 1.8i DS 1983/1 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 1.8i JN 1983/8 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 1.8i SF 1986/2 -> 1986/7 -
AUDI AUDI 80 1.8iS NE 1986/9 -> 1991/10 -
AUDI AUDI 80 1.8S SF 1981/9 -> 1983/7 -
AUDI AUDI 80 1.8S NE 1986/9 -> 1990/10 -
AUDI AUDI 80 1.9 CD-5S WN 1981/9 -> 1983/7 -
AUDI AUDI 80 1.9 E SD 1986/9 -> 1988/7 -
AUDI AUDI 80 2.0 AAD 1990/10 -> 1991/8 -
AUDI AUDI 80 2.0 ABT 1991/9 -> 1994/12 -
AUDI AUDI 80 2.0 16V 6A 1990/3 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 80 2.0 Avant ABT 1992/7 -> -
AUDI AUDI 80 2.0 E 3A 1988/8 -> 1990/10 -
AUDI AUDI 80 2.0 E ABK 1991/9 -> 1994/12 -
AUDI AUDI 80 2.0 E Avant ABK 1992/7 -> 1996/2 -
AUDI AUDI 80 2.2 WE 1980/10 -> 1981/7 -
AUDI AUDI 80 2.3 E Avant Kat. NG 1992/7 -> 1996/2 -
AUDI AUDI 80 2.3 E Kat. NG 1991/9 -> 1994/12 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8 NE 1986/9 -> 1991/9 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8 SF 1986/9 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8 GTE PV 1985/3 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8CC NE 1984/8 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8E DZ 1986/9 -> 1991/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8GTE DZ 1984/8 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8i SD 1986/9 -> 1990/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8i NE 1986/9 -> 1991/9 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8i CC NE 1984/8 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 1.8i CC JN 1985/8 -> 1986/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 2.0 SJ 1983/10 -> 1984/9 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 2.0 3A 1988/8 -> 1991/8 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 2.0 ABK 1991/9 -> 1994/12 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 2.0 20V NM 1989/8 -> 1991/7 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 2.0 E 16V 6A 1990/3 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 2.2 KK 1982/8 -> 1984/7 -
AUDI AUDI 80 QUATTRO 2.3 Kat. NG 1991/9 -> 1994/12 -
AUDI AUDI 90 2.0 JS 1984/10 -> 1987/3 -
AUDI AUDI 90 2.0 SK 1986/3 -> 1987/3 -
AUDI AUDI 90 2.0 PS 1988/7 -> 1990/9 -
AUDI AUDI 90 2.2 KV 1984/10 -> 1987/3 -
AUDI AUDI 90 2.2 KX 1985/1 -> 1987/3 -
AUDI AUDI 90 2.2 E KV 1987/4 -> 1991/7 -
AUDI AUDI 90 2.3 E NG 1987/4 -> 1991/7 -
AUDI AUDI 90 2.3 E Kat. - 1989/8 -> 1991/7 -
AUDI AUDI 90 2.3 E Kat. NG 1990/3 -> 1991/7 -
AUDI AUDI 90 QUATTRO 2.0 20V NM 1988/8 -> 1991/9 -
AUDI AUDI 90 QUATTRO 2.2 E JT 1985/8 -> 1987/3 -
AUDI AUDI 90 QUATTRO 2.2 E KV 1987/4 -> 1991/9 -
AUDI AUDI 90 QUATTRO 2.3 E Kat. NG 1987/4 -> 1991/7 -
AUDI AUDI 90 QUATTRO 2.3 E Kat. NG 1990/4 -> 1991/9 -
AUDI AUDI 100 1.6 - 1975/1 -> 1982/7 -
AUDI AUDI 100 1.6 Avant YV 1977/7 -> 1983/2 -
AUDI AUDI 100 1.8 - 1971/9 -> 1974/7 -
AUDI AUDI 100 1.8 RS 1982/8 -> 1987/8 -
AUDI AUDI 100 1.8 JW 1983/8 -> 1989/7 -
AUDI AUDI 100 1.8 PH 1983/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 1.8 SH 1986/2 -> 1988/7 -
AUDI AUDI 100 1.8 Avant SH 1986/2 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 100 1.8 Kat. PH 1988/1 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 1.8i PH 1983/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 1.8i SH 1986/2 -> 1988/7 -
AUDI AUDI 100 1.8i Kat. PH 1988/1 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 1.8LS - 1970/10 -> 1976/7 -
AUDI AUDI 100 1.9 - 1970/1 -> 1976/12 -
AUDI AUDI 100 1.9 WH 1980/8 -> 1984/7 -
AUDI AUDI 100 2.0 WA 1976/6 -> 1978/8 -
AUDI AUDI 100 2.0 RT 1984/8 -> 1985/9 -
AUDI AUDI 100 2.0 KP 1984/8 -> 1987/12 -
AUDI AUDI 100 2.0 RT 1985/10 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 2.0 SL 1986/8 -> 1987/11 -
AUDI AUDI 100 2.0 AAE 1990/12 -> 1994/6 -
AUDI AUDI 100 2.0 Avant WA 1977/8 -> 1980/7 -
AUDI AUDI 100 2.0 E KP 1985/1 -> 1985/9 -
AUDI AUDI 100 2.0 E KP 1985/10 -> 1987/12 -
AUDI AUDI 100 2.0 E ABK 1990/12 -> 1994/6 -
AUDI AUDI 100 2.0 E Avant RT 1986/9 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 2.2 WB 1980/8 -> 1982/7 -
AUDI AUDI 100 2.2 KZ 1984/10 -> 1986/9 -
AUDI AUDI 100 2.2 Avant WE 1980/8 -> 1983/2 -
AUDI AUDI 100 2.2i WC 1977/3 -> 1982/8 -
AUDI AUDI 100 2.2i WC 1982/9 -> 1984/9 -
AUDI AUDI 100 2.2i KU 1984/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 2.2i Avant WC 1977/7 -> 1982/8 -
AUDI AUDI 100 2.2i Avant WC 1982/9 -> 1984/7 -
AUDI AUDI 100 2.2i Kat. KU 1989/6 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 2.3 NF 1986/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 2.3 E NF 1986/10 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 2.3 E AAR 1990/1 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 2.3 E AAR 1990/12 -> 1994/6 -
AUDI AUDI 100 2.3 E Turbo MC 1986/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 1.8 PH 1984/10 -> 1988/7 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 1.8 JW 1984/10 -> 1988/7 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 1.8 SH 1986/8 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 1.8i PH 1984/10 -> 1988/7 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 1.8i SH 1986/8 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.0 E AAD 1990/12 -> 1992/7 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.2 E KU 1984/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.2 E PX 1985/8 -> 1986/7 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.2 Turbo - 1986/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.3 AAR 1990/1 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.3 E NF 1986/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.3 E AAR 1990/12 -> 1994/6 -
AUDI AUDI 100 QUATTRO 2.3 E Avant NF 1986/8 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 200 2.2 KU 1984/8 -> 1985/7 -
AUDI AUDI 200 2.2 5E WC 1979/10 -> 1982/9 -
AUDI AUDI 200 2.2 5E WC 1982/10 -> 1984/7 -
AUDI AUDI 200 2.2 Turbo KG 1983/8 -> 1988/1 -
AUDI AUDI 200 2.2 Turbo 2B 1988/2 -> 1991/12 -
AUDI AUDI 200 2.2 Turbo 1B 1988/2 -> 1991/12 -
AUDI AUDI 200 2.3 NF 1983/8 -> 1984/7 -
AUDI AUDI 200 2.3 Avant NF 1986/11 -> 1991/9 -
AUDI AUDI 200 2.3 Turbo MC 1985/8 -> 1991/12 -
AUDI AUDI 200 5 T WJ 1979/10 -> 1982/8 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.2 Turbo KG 1983/8 -> 1986/9 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.2 Turbo 1B 1988/2 -> 1990/11 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.2 Turbo Avant KG 1983/9 -> 1988/1 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.2 Turbo Avant MC 1985/8 -> 1991/9 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.2 Turbo Avant 1B 1988/2 -> 1991/12 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.3 20V Avant 3B 1989/7 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.3 20V Kat. 3B 1989/3 -> 1990/7 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.3 Turbo MC 1985/1 -> 1991/12 -
AUDI AUDI 200 QUATTRO 2.3 Turbo Avant NC 1983/9 -> 1991/12 -
AUDI AUDI A6 (C4) 2.0 - 1994/6 -> 1995/8 -
AUDI AUDI COUPE 1.8 DD 1981/8 -> 1983/7 -
AUDI AUDI COUPE 1.8 DZ 1989/8 -> 1991/7 -
AUDI AUDI COUPE 1.8GT DS 1982/9 -> 1988/10 -
AUDI AUDI COUPE 1.8GT JN 1985/1 -> 1988/7 -
AUDI AUDI COUPE 1.8GT SF 1986/4 -> 1988/10 -
AUDI AUDI COUPE 1.8GT DZ 1986/8 -> 1988/10 -
AUDI AUDI COUPE 1.8GT PV 1986/8 -> 1987/10 -
AUDI AUDI COUPE 1.9 WN 1980/8 -> 1983/7 -
AUDI AUDI COUPE 2.0 JS 1983/9 -> 1986/7 -
AUDI AUDI COUPE 2.0 3A 1989/5 -> 1991/7 -
AUDI AUDI COUPE 2.0 AAD 1990/8 -> 1991/7 -
AUDI AUDI COUPE 2.0 ABK 1991/9 -> 1995/8 -
AUDI AUDI COUPE 2.1 GT - 1981/7 -> 1984/8 -
AUDI AUDI COUPE 2.2 GT KX 1981/7 -> 1987/10 -
AUDI AUDI COUPE 2.2 GT KE 1982/9 -> 1984/8 -
AUDI AUDI COUPE 2.2 GT KV 1984/9 -> 1988/10 -
AUDI AUDI COUPE 2.3 NG 1988/10 -> 1994/7 -
AUDI AUDI COUPE 2.3 - 1989/6 -> 1995/8 -
AUDI AUDI COUPE 2.3 E 20V 7A 1989/8 -> 1990/7 -
AUDI AUDI COUPE 2.3 Kat. NG 1990/3 -> 1995/8 -
AUDI AUDI COUPE 2.8 E AAH -> 1997/1 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.1 20V Turbo KW 1984/9 -> 1987/7 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.1 Turbo - 1980/7 -> 1987/7 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.2 Turbo WR 1980/7 -> 1987/7 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.2 Turbo MB 1987/8 -> 1989/7 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.2 Turbo RR 1989/8 -> 1990/7 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.3 E 20V 7A 1989/8 -> 1990/7 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.3 E Kat. NG 1990/5 -> 1995/8 -
AUDI AUDI COUPE QUATRO 2.3 Kat. NG 1988/11 -> 1992/12 -
AUDI AUDI NSU R0 80 KKM 1967/10 -> 1977/7 -
AUDI CABRIOLET 2.0 E ABK 1993/1 -> 1995/8 -
AUDI CABRIOLET 2.3 E NG 1991/5 -> 1994/7 -
BARKAS B 1000 1.0 - -> 1991/12 -
BARKAS B 1000 1.3 (KB) - 1976/1 -> 1991/12 -
BARKAS B 1000 1.3 (KM/1) - 1976/1 -> 1991/12 -
PORSCHE 924 2.0 XJ 1975/11 -> 1985/8 -
PORSCHE 924 2.0 Turbo - 1978/11 -> 1987/10 -
SEAT CORDOBA I 1.8 GTi 16V ADL 1993/10 -> 1999/6 -
SEAT CORDOBA I 1.8i GLX ADZ 1994/10 -> 1999/6 -
SEAT IBIZA I 1.2 - 1984/6 -> 1993/12 -
SEAT IBIZA I 1.2i 021C.1000 1989/12 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.5 - 1984/6 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.5i 021D.2000 1986/10 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.5i GLI 021C.2000 1986/10 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.5i GLXI 021C.2000 1986/10 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.5i SXI 021C.2000 1986/10 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.5i SXI 021B.2000 1986/10 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.7i GLI 021A.3000 1990/8 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.7i GLXI 021A.3000 1990/8 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.7i LI 021A.3000 1990/8 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.7i SXI 021A.3000 1991/1 -> 1993/5 -
SEAT IBIZA I 1.7i SXI 021B.3000 1991/1 -> 1993/5 -
SEAT MALAGA 1.2 - 1984/11 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.2 021A.1000 1985/5 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.2i 021C.1000 1989/12 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.5 021A.2000 1985/5 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.5 - 1989/8 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.5i 021B.2000 1987/1 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.5i GLI 021D.2000 1986/10 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.5i GLXI 021D.2000 1986/10 -> 1993/12 -
SEAT MALAGA 1.5i IN 021D.2000 1986/10 -> 1993/12 -
SEAT RONDA 1.2 021A.1000 1984/5 -> 1986/12 -
SEAT RONDA 1.5 021A.2000 1984/5 -> 1986/12 -
SEAT TOLEDO I 1.6 EZ 1991/5 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 1.6 1F 1991/5 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 1.6i EZ 1991/5 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 1.8i RP 1991/5 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 1.8i 16V KR 1991/5 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 1.8i 16V PL 1991/5 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 1.8i GL ADZ 1993/11 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 1.8i GLX ADZ 1993/11 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 2.0i AGG 1991/5 -> 1999/3 -
SEAT TOLEDO I 2.0i 16V ABF 1993/11 -> 1999/3 -
TRABANT TRABANT 1.1 4V07,5GRV 1990/5 -> 1991/12 -
VOLKSWAGEN DERBY 0.9 HA 1977/2 -> 1981/9 -
VOLKSWAGEN DERBY 1.0 GL 1981/10 -> 1984/12 -
VOLKSWAGEN DERBY 1.1 HB 1977/2 -> 1982/1 -
VOLKSWAGEN DERBY 1.1 HB 1982/2 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN DERBY 1.3 HH 1977/2 -> 1982/1 -
VOLKSWAGEN DERBY 1.3 HH 1982/2 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN DERBY 1.3 GK 1982/9 -> 1984/12 -
VOLKSWAGEN DERBY 1.3 HK 1983/8 -> 1984/12 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.1 FA 1974/4 -> 1975/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.1 FA 1975/8 -> 1979/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.1 GG 1979/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.1 HC 1981/1 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.1 FJ 1981/1 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.3 GF 1979/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.5 JB 1977/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.5 - 1981/8 -> 1984/3 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.6 FP 1975/8 -> 1977/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.6 EW 1983/8 -> 1992/4 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.6 RE 1986/4 -> 1990/2 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.6i GTI EG 1976/8 -> 1982/7 -
VOLKSWAGEN GOLF I 1.8i GTI DX 1982/8 -> 1983/12 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.3 - 1983/8 -> 1992/12 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.3 MH 1983/8 -> 1992/12 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.3 GT 1983/8 -> 1986/10 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.3i MH 1983/8 -> 1992/12 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.6 PN 1986/10 -> 1992/12 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.6 Kat. RF 1986/2 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8 - 1983/8 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i RP 1984/9 -> 1985/7 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i RP 1985/8 -> 1987/10 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i RP 1987/11 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i GTI - 1983/8 -> 1986/12 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i GTI - 1987/1 -> 1987/6 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i GTI - 1987/7 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i GTI 16V - 1986/2 -> 1989/7 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i GTI 16V - 1989/8 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i Syncro - 1986/2 -> 1991/7 -
VOLKSWAGEN GOLF II 1.8i Syncro G60 PG 1990/8 -> 1991/7 -
VOLKSWAGEN GOLF III 1.4i AEX 1991/10 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN GOLF III 1.4i ABD 1991/11 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN GOLF III 1.8i - 1991/11 -> 1995/8 -
VOLKSWAGEN GOLF III 1.8i Syncro ADZ 1993/1 -> 1995/8 -
VOLKSWAGEN GOLF III 2.0i GTI AGG 1991/11 -> 1994/8 -
VOLKSWAGEN JETTA I 1.1 GG 1979/8 -> 1983/12 -
VOLKSWAGEN JETTA I 1.3 GF 1979/8 -> 1983/12 -
VOLKSWAGEN JETTA I 1.5 JB 1979/8 -> 1983/12 -
VOLKSWAGEN JETTA I 1.6i GTI EG 1979/8 -> 1982/7 -
VOLKSWAGEN JETTA I 1.8i Kat. RP 1984/11 -> 1987/8 -
VOLKSWAGEN JETTA I 1.8i Kat. RP 1987/11 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA I 1.8i Syncro RP 1987/8 -> 1988/12 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.3 MH 1984/1 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.3i MH 1984/1 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.6 - 1984/1 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.6 Kat. RF 1986/3 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8 RH 1986/8 -> 1990/1 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8 Synkro RP 1984/1 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8i PB 1984/1 -> 1986/12 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8i PF 1985/8 -> 1986/12 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8i PB 1987/1 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8i PF 1987/1 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8i 16V PL 1986/8 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8i 16V KR 1987/6 -> 1991/10 -
VOLKSWAGEN JETTA II 1.8i Syncro 1P 1988/8 -> 1991/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32/33) 1.3 ZA 1973/5 -> 1979/8 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32/33) 1.3 ZF 1973/5 -> 1978/1 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32/33) 1.3 ZA 1979/9 -> 1980/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32/33) 1.5 ZB 1973/5 -> 1975/12 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32/33) 1.5 ZC 1973/5 -> 1975/12 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32/33) 1.6 YP 1975/8 -> 1980/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.3 FY 1980/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.3 EP 1980/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.3 EP 1983/8 -> 1986/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.6 YN 1980/8 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.6 YP 1981/1 -> 1983/2 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.6 RF 1986/2 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.6 PP 1987/8 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.8 JN 1983/1 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.8 RM 1986/5 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.8 Kat. JN 1983/1 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.8i DZ 1983/12 -> 1984/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 1.9 WN (5 CYL.) 1981/1 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 2.0i JS (5 CYL.) 1983/8 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 2.2i KV 1985/1 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 2.2i KX 1985/8 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (32B) 2.2i Syncro JT 1985/8 -> 1988/3 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 1.6 EZ 1988/8 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 1.6i - 1994/7 -> 1997/5 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 1.8i - 1988/2 -> 1997/5 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 1.8i PF 1988/4 -> 1990/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 1.8i AAM 1990/8 -> 1994/8 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 1.8i 16V KR 1988/4 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 2.0i - 1990/2 -> 1997/5 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 2.0i GT 16V 9A 1988/8 -> 1991/7 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 2.0i Syncro - 1990/10 -> 1995/8 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 2.8i VR6 AAA 1991/6 -> 1995/12 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3A2/5) 2.9i VR6 Syncro ABV 1994/1 -> 1995/12 -
VOLKSWAGEN PASSAT (3B2/3B5) 1.6 ALZ 2000/11 -> 2005/9 -
VOLKSWAGEN POLO I 0.9 HA 1975/9 -> 1979/7 -
VOLKSWAGEN POLO I 0.9 HA 1979/8 -> 1981/9 -
VOLKSWAGEN POLO I 0.9 Coupe HA 1981/10 -> 1981/12 -
VOLKSWAGEN POLO I 1.1 HC 1975/3 -> 1981/9 -
VOLKSWAGEN POLO I 1.3 HH 1976/12 -> 1981/9 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.0 Coupe GL 1982/5 -> 1986/10 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.0 Coupe AAU 1985/8 -> 1990/9 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.0i Coupe AAU 1990/10 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.1 Coupe HB 1981/10 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.3 Coupe HH 1981/10 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.3 Coupe 3F 1982/9 -> 1990/9 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.3 Coupe AAV 1983/8 -> 1987/8 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.3i Coupe AAV 1987/9 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN POLO II 1.3i Coupe 3F 1990/10 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN SANTANA 1.3 FZ 1981/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN SANTANA 1.6 WV 1981/8 -> 1984/12 -
VOLKSWAGEN SANTANA 1.6 YP 1981/8 -> 1982/12 -
VOLKSWAGEN SANTANA 1.8 DS 1983/1 -> 1984/12 -
VOLKSWAGEN SANTANA 1.8i Kat. DS 1983/1 -> 1984/12 -
VOLKSWAGEN SANTANA 1.9 WN 1981/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN SANTANA 2.0i JS 1983/8 -> 1984/12 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.1 FA 1974/4 -> 1975/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.1 FA 1975/8 -> 1979/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.3 FG 1979/8 -> 1983/8 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.3 FG 1983/9 -> 1983/12 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.5 ZC 1974/2 -> 1975/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.5 ZC 1975/8 -> 1977/12 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.5 JB 1977/8 -> 1983/12 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.6 FR 1975/8 -> 1984/4 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.6 A 1975/8 -> 1977/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.6 EG 1980/8 -> 1982/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.6 EW 1983/1 -> 1992/4 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.6 RE 1986/4 -> 1990/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.8i PB 1982/8 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.8i JH 1983/8 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.8i 16V KR 1985/10 -> 1989/7 -
VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.8i 16V PL 1986/3 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN SHARAN 2.0i ADY 1995/9 -> 2000/3 -
VOLKSWAGEN SHARAN 2.0i ABF 1996/8 -> 2000/3 -
VOLKSWAGEN VENTO 1.4i - 1991/11 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN VENTO 2.0i AGG 1991/11 -> 1994/8 -
WARTBURG WARTBURG 1.3 VW 1988/9 -> 1991/5 -
Maszyny robocze          
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
BOBCAT 300-SERIA 330 - -> -
BOBCAT 700-SERIA 721 F2L411 -> -
BOBCAT 700-SERIA 731 DEUTZ -> -
BOBCAT 700-SERIA 741 F2L511 -> -
BOBCAT 600-SERIAB 611 F2L411 -> -
BOBCAT 600-SERIAB 631 F2L411D -> -
LIEBHERR 300-SERIA 310 BF4L1011 1991/1 -> -
ZETTELMEYER ZL-SERIA ZL 402 F31011 -> -
ZETTELMEYER ZL-SERIA ZL 502 BF4L1011 -> -
Dostawcze          
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
SEAT INCA 1.6i 1F 1995/11 -> 1999/7 -
VOLKSWAGEN CADDY I 1.5 JB 1982/8 -> 1983/7 -
VOLKSWAGEN CADDY I 1.6 EW 1983/8 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN CADDY I 1.8i JH 1985/8 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN CARAVELLE 1.8 (T4,70) PD 1990/12 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN LT 28 2.0 CH 1975/7 -> 1982/11 -
VOLKSWAGEN LT 31 2.4 CH 1975/5 -> 1982/11 -
VOLKSWAGEN LT 35 2.0 CH 1975/7 -> 1982/11 -
VOLKSWAGEN TRANSPORTER/BUS (T4) 1.8 PD 1990/1 -> 1992/7 -
VOLKSWAGEN TRANSPORTER/BUS (T4) 2.0i AAC 1990/7 -> 1995/8 -
VOLKSWAGEN TRANSPORTER/BUS (T4) 2.0i AAC 1995/9 -> 2003/6 -
Wózki transportowe          
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
FUT SUCHEDNIÓW RAK 1.6 LPG VW ADF 1.8 -> -
FUT SUCHEDNIÓW RAK 2,5 LPG VW ADF 1.8 -> -
LINDE-GŰLDNER H-SERIA H 12 AUDI GAS -> -
LINDE-GŰLDNER H-SERIA H 15 AUDI GAS -> -
Kompresory          
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
SULLAIR FD-SERIA F28D F2L511D -> -

Opinie o produkcie Filtr oleju FILTRON OP 526 zastosowanie:VOLKSWAGEN-SHARAN-2.0i /PASSAT-1.8i, 1.6 ,2.0i GT 16V,/GOLF III 2.0i GTI/SEAT-IBIZA I-1.7i GLI

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 4 + 8*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

  1. Paczka pocztowa krajowa 0-1KG - 10,00 zł
  2. Przesyłka kurierska 0-30KG - 15,00 zł
  3. Przesyłka kurierska pobraniowa 0-30KG - 22,00 zł

Formy płatności

  1. odbiór osobisty
  2. płatność przy odbiorze
  3. płatność przelewem
  4. płatność PayPal

Dane kontaktowe

  1. sklep: FH. AG-ROL
  2. telefon: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
  3. tel. komórkowy: 501366005 godz.8:00 do 23:00
  4. strona kontaktowa »

Producent: FILTRON

FILTRON

  1. strona internetowa FILTRON
  2. inne produkty FILTRON
ilość odwiedzin: 6573