Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Filtr Powietrza FILTRON AM 444/1

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 1457429817
BOSCH 1457429942
DEUTZ (KHD) 2211565
DEUTZ (KHD) 2311565
DEUTZ (KHD) 2319813
DEUTZ (KHD) 2339813
DEUTZ (KHD) 2339814
DEUTZ (KHD) 4384102
TECNOCAR A528
FLEETGUARD AF4137
FLEETGUARD AF4637
FILTRON AM 444/1
MANN C 17134
MANN C 17160
FRAM CA3249
FRAM CA3294
HENGST E277L
HENGST E277L01
DONALDSON P77-1594

  1. nr katalogowy: AM444/1
  2. dostępna ilość: 1
  3. jednostka miary: szt.
  4. waga produktu: 1 kg
  5. stan produktu: nowy

65,00 zł
(netto: 52.85)

dostawa od 10,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Filtr Powietrza  FILTRON AM 444/1

TOWAR NOWY PARAGON LUB FAKTURA           TEL:501366005

 

Zastosowanie filtra

Maszyny robocze
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
BOMAG - WALCE B-SERIA BW 142D F3L912 -> -
BOMAG - WALCE B-SERIA BW 142PD F3L912 -> -
KRAMER 400-SERIA 416S - -> -
KRAMER 500-SERIA 516 S - -> -
LIEBHERR 500-SERIA 506 F4L1011 1989/1 -> -
SCHAEFF H-SERIA HML30 F3L912 1975/1 -> -
Ciągniki
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) AGROCOMPAKT 3.30F F3L912 1987/1 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) AGROCOMPAKT 3.30V F3L912 1987/1 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) AGROCOMPAKT 3.50F F3L913 1987/1 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) AGROCOMPAKT 3.50S F3L913 1987/1 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) AGROCOMPAKT 3.50V F3L913 1987/1 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) AGROCOMPAKT 3.70F/V F4L912/913 1987/1 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) AGROCOMPAKT 3.90FA/VA/S F4L913 1987/1 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) D-SERIA D4006 F3L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) D-SERIA D4007 F3L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) D-SERIA D4506 F3L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) D-SERIA D4507C - 1982/6 -> 1985/1 -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) D-SERIA D4807C - 1982/6 -> 1985/1 -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) D-SERIA D6207 F3L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) D-SERIA D7807 F4L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) DX-SERIA DX 3.10 F3L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) DX-SERIA DX 3.65 F4L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) DX-SERIA DX 4.17A F4L912 -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) DX-SERIA DX 36V F2L912 1978/6 -> 1986/1 -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) DX-SERIA DX 50V F3L912 1978/5 -> 1986/1 -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) DX-SERIA DX 55V F3L912 1978/5 -> 1987/12 -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) INTARC 2002 - -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) INTARC 2003 - -> -
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) INTARC 2004 F4L912 1978/4 -> 1989/3 -
FENDT FARMER 200 S DEUTZ -> -
FENDT FARMER 200 SA DEUTZ -> -
FENDT FARMER 201 S DEUTZ -> -
FENDT FARMER 201SA DEUTZ -> -
Kompresory
Marka Model Typ Silnik Produkowany Uwagi
DEMAG SC-SERIA 28DS F2L511 -> -
DEMAG SC-SERIA 30DS1 F2L511D -> -
DEMAG SC-SERIA 30DS2 F2L1011 1989/1 -> -
DEMAG SC-SERIA 40DS1 F2L511D -> -
DEMAG SC-SERIA 40DS2 F2L511D -> -
DEMAG SC-SERIA 40DS21 F3L1011 1990/1 -> -
SULLAIR FD-SERIA F28D F2L511D -> -
SULLAIR FD-SERIA FD 25D F2L411 -> -
SULLAIR S-SERIA S 25E - -> -

Opinie o produkcie Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 1 + 7*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

  1. Paczka pocztowa krajowa 0-1KG - 10,00 zł
  2. Paczka pocztowa krajowa 2-5KG - 14,00 zł
  3. Przesyłka kurierska 0-30KG - 15,00 zł
  4. Przesyłka kurierska pobraniowa 0-30KG - 22,00 zł

Formy płatności

  1. odbiór osobisty
  2. płatność przy odbiorze
  3. płatność przelewem
  4. płatność PayPal

Dane kontaktowe

  1. sklep: FH. AG-ROL
  2. telefon: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
  3. tel. komórkowy: 501366005 godz.8:00 do 23:00
  4. strona kontaktowa »

Producent: FILTRON

FILTRON

  1. strona internetowa FILTRON
  2. inne produkty FILTRON
ilość odwiedzin: 4850