Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

Produkty w kategorii FILTRY OLEJU

  1. sortuj
  2. cena od
  3. do

strona 1 z 3 (produktów: 61)

Filtr oleju Donaldson nr: P550367,  CASE PERKINS CLAAS JOHN DEERE

Filtr oleju Donaldson nr: P550367 , CASE PERKINS CLAAS JOHN DEERE

Numery porównawcze:
LF3883
B7030
SP4544
51799
26540244
LF3640
H300W05
51799MP

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 125.00 (netto: 101.63)
Filtr oleju Donaldson nr: P550639 , IVECO, NEW HOLLAND T9000, TJ CUMMINS-QSX15/NH 01.06-

Filtr oleju Donaldson nr: P550639, IVECO , NEW HOLLAND T9000, TJ CUMMINS-QSX15/NH 01.06-

Zamienniki:
oe IVECO: 2992544 ; 99445200
BOSCH: F 026 407 048
DONALDSON: P550639
FIAAM: FT5528
FILTRON: OP592/6
FLEETGUARD: LF3977
MANN-FILTER: W1170/7
KNECHT: OC474
SOFIMA: S3288R

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 140.00 (netto: 113.82)
Filtr oleju BALDWIN FILTERS NR:BT237, odpowiednik MASSEY FERGUSON,PERKINS NR:2654407

Filtr oleju BALDWIN FILTERS NR:BT237, odpowiednik MASSEY FERGUSON,PERKINS NR:2654407

NUMERY PORÓWNAWCZE :
DONALDSON NR:P554407
MANN FILTER NR:W950/7
CATERPILLAR NR:7W-2326 , 265-4410
MASSEY-FERGUSON NR: 1447031M ,1447031M2 ,1 447 031, 2654407
MANITOU NR:476954 ,2654418
J.C.BAMFORD NR:02/100073
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH NR:2654407
CASE CONSTRUCTION NR:3214797R1
CLAAS NR:11372750 , 01472220 , 0001472220
KOMATSU NR:PK2654407

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 45.00 (netto: 36.59)
FILTR OLEJU SF-Filter SP4690 , zastosowanie:KUBOTA,MANITOU

FILTR OLEJU SF-Filter SP4690 , zastosowanie:KUBOTA,MANITOU

NUMERY PORÓWNAWCZE:
Aebi 1061136
Aebi 1061146
Atlas Copco 29133087-00
BOMAG 5741616
BROKK 3136707484
BUSSE & Kuntze OA 103
Donaldson P551042
Hirschi SO 6001
KAESER 8.9800.0
KUBOTA HH1C0-32430
KUBOTA 1C010-3243-0
KUBOTA 1C020-3243-0
KUBOTA 1C020-3243-1
KUBOTA 1C020-3243-2
MANITOU 279809
MANN-FILTER W 920/24
NUSSMUELLER 53999N
SCHAEFFER 870021015
SF SP 4690
WIX 57430
WIX 57730

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 42.00 (netto: 34.15)
WKŁAD FILTR OLEJU MANN-FILTER NR: H 820/3X

WKŁAD FILTR OLEJU MANN-FILTER NR: H 820/3X

NUMERY PORÓWNAWCZE, ZAMIENNIKI:
VOLVO -6612069
MASSEY-FERGUSON -1883258M92 , 890951M91 ,973118M91, 1854766M1,1883258M91
PERKINS -26540132
CLAAS -01150540
VALTRA-VALMET ---80005334

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 40.00 (netto: 32.52)
FILTR OLEJU BALDWIN FILTERS BT216. MASSEY-FERGUSON,KOMATSU,NEW-HOLLAND,ALFA ROMEO,FORD,FIAT,VOLVO

FILTR OLEJU BALDWIN FILTERS BT216 ,ODPOWIEDNIK: MANN-W 940/24, MASSEY-FERGUSON: 1447048, 1447048M, 1447048M1, 1447048M2, 265440

NUMERY PORÓWNAWCZE:
ALFA ROMEO----------116760603000, 60507213, 71736171
MASSEY-FERGUSON--1447048, 1447048M, 1447048M1, 1447048M2, 2654403,
2654404 ,2654405
KOMATSU-------------618-051-5130, 6810-51-5130
AGCO 1447048M2
JCB (JC BAMFORD) 2/100284
BROYT 2654403
MASSEY FERGUSON 2654403
MATBRO 2654403
PERKINS 2654403
IHC (INTERNATIONAL zbożowych) 3118119-R1
CASE 3118119R1
VM MOTORI 41150068A
VOLVO 484074-0
NEW HOLLAND 87800083
MANN-FILTER W940/24
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 38.00 (netto: 30.89)
Filtr oleju Donaldson nr: P553000

Filtr oleju Donaldson nr: P553000

Odpowiada numerom:
• Nr-Baldwin: BD103;
• Nr-Case-IH: 907101T1; 366700A1;
• Nr-Cummins: 3318853; 3401544; 3825970;
• Nr-DAF: 1288430;
• Nr-Ford: 3318853; 3825970; F8HZ6731A;
• Nr-Freightliner: 3318853; 3401544; LF3000; LF9009;
• Nr-John Deere: RE44647; AT193242;
• Nr-Komatsu: 1294153H1; 1294153H91; 1295224H1; 6742012430; 6742014120; 6742014540;
• Nr-Massey-Ferguson: 72501533;
• Nr-McCormick: 707154A1;
• Nr-New Holland: 86991539; 441703A1; 9703112; LF9009
• Nr-Sisu: 1216400541;
• Nr-Spar

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 145.00 (netto: 117.89)
FILTR OLEJU MANN-W 950/17 , MASSEY-FERGUSON NR:1447031M1 , NEW HOLLAND NR:81879134 , CASE NR: A-184775 ,A-44081 , A-58672

FILTR OLEJU MANN-W 950/17 , MASSEY-FERGUSON NR:1447031M1 , NEW HOLLAND NR:81879134 , CASE NR: A-184775 ,A-44081 , A-58672

FILTR OLEJU MANN-FILTERW 950/17
NUMERY PORÓWNAWCZE:
MASSEY-FERGUSON NR:1447031M1 ,
NEW HOLLAND NR:81879134 ,
CASE NR: A-184775 ,A-44081 , A-58672
CATERPILLAR: R9Y-4476, 9Y-4482, 9Y-4483 , 9Y-4489 , 9Y-4490 , 9Y-4504

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 60.00 (netto: 48.78)
FILTR OLEJU DONALDSON-P502433 ,VALTRA-N121A, N121H, N121LS,N141, N141H,N141A, N141LS/NEW HOLLAND-TVT195,TVT190,TVT170,TVT155,TVT145,TVT135

FILTR OLEJU DONALDSON-P502433 ,VALTRA-N121A, N121H, N121LS,N141, N141H,N141A, N141LS/NEW HOLLAND-TVT195,TVT190,TVT170,TVT155,TVT

NUMERU PORÓWNAWCZE:
CASE-------------162000070700 / 162000070744
MASSEY-FERGUSON--V836647133 / V836662111 / V836662580
NEW HOLLAND------162000070744 / 162000070762 / 47335745 /47108985
VALTRA,VALMET----V836647133 / V836662111 / 20147133 /836640990
MANN FILTER--W 1140/11
JCB--02950201 /2950201
BALDWIN--B7179
VAPORMATIC--VPD509
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 70.00 (netto: 56.91)
FILTR OLEJU BOSCH nr:451403077 ,VOLVO PENTA-D-SERIA,FH-SERIA /RENAULT V.I.- PREMIUM LANDER MAGNUM  /SCANIA P-SERIA ,G-SERIA/CATERPILLAR CHALLENGER

FILTR OLEJU BOSCH nr:451403077 ,VOLVO PENTA-D-SERIA,FH-SERIA /RENAULT V.I.- PREMIUM LANDER MAGNUM /SCANIA P-SERIA ,G-SERIA/CATE

NUMERY PORÓWNAWCZE:

CATERPILLAR 1R0658
CATERPILLAR 1R0739
CATERPILLAR 1W3300
UFI 23.144.00
CATERPILLAR 2P4004
BOSCH 451302183
BOSCH 451403077
VOLVO 46634-3
VOLVO 466634
VOLVO 478736
VOLVO 478736-2
RENAULT 5000670700
FORD 5011417
FORD 5011502
SAVARA 9.28.180.17
CROSLAND 9309
CROSLAND 9361
KNECHT AW92
CLEAN DO300
MOTORCRAFT EFL170
FIAAM FT4878
HENGST H200W01
HENGST H200W02
PUROLATOR L50068
FLEETGUARD LF3321
FLEETGUARD LF3379
FLEETGUARD LF3477
FLEETGUARD LF3675
FLEETGUARD LF667
PURFLUX LS 778
PURF

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 38.00 (netto: 30.89)
Filtr oleju MANN-FILTER nr:W940   Hydraulika, Przekładnia hydrauliczna/przekładnia automatyczna, Olej do smarowania

Filtr oleju MANN-FILTER nr:W940 Hydraulika, Przekładnia hydrauliczna/przekładnia automatyczna, Olej do smarowania

Filtr oleju MANN-FILTER nr:W940
MANN-FILTER W 940
Hydraulika, Przekładnia hydrauliczna/przekładnia automatyczna, Olej do smarowania
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 32.00 (netto: 26.02)
Filtr oleju MANN-FILTER W 940/34 odpowiednik:CASE J908616 ,161 625; CUMMINS 3903224; HUNDAI 3908616; KOMATSU 6732-51-5140; FIAT 151831111 ,76192146; DONALDSON P558616

Filtr oleju MANN-FILTER W 940/34 odpowiednik:CASE J908616 ,161 625; CUMMINS 3903224; HUNDAI 3908616; KOMATSU 6732-51-5140; FIAT

NUMERY PORÓWNAWCZE:

HOUGH 161625
KOMATSU 161625
CUMMINS 3903224
CASE J903224
CASE J908616
FLEETGUARD LF3345
DONALDSON P55-8616
FRAM PH3900
MANN W 940/34

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 34.00 (netto: 27.64)
Filtr oleju BALDWIN BD7353 , odpowiednik: John Deere RE530107; Fleetguard LF9032

Filtr oleju BALDWIN BD7353 , odpowiednik: John Deere RE530107; Fleetguard LF9032

Filtr oleju BALDWIN FILTERS nr:BD7353
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt. status produktu w magazynie: dostępny za potwierdzeniem

cena: 210.00 (netto: 170.73)
Filtr oleju BALDWIN BD7154 .odpowiada nr:CASE CONSTRUCTION-76612210, 87408494 .Cummins 3406809, 2882674, 3101869, 4906633 ; Fleetguard LF9001;Donaldson P559000;MANN-FILTER WP 12 120

Filtr oleju BALDWIN BD7154 .odpowiada nr:CASE CONSTRUCTION-76612210, 87408494 .Cummins 3406809, 2882674, 3101869, 4906633 ; Flee

NUMERY PORÓWNAWCZE:
CASE CONSTRUCTION-76612210, 87408494
Cummins- 3406809, 2882674, 3101869, 4906633
Fleetguard- LF9001
Donaldson- P559000
MANN-FILTER- WP12120
KOMATSU-62165-45110
HYUNDAI--11NB70110

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 200.00 (netto: 162.60)
Filtr oleju MANN W 9019 . numery oe: NEW HOLLAND-2854749 ,2854750 ,504084161 ,84228488 ,87803205 ,87803206.CASE-2854750 ,504084161 ,87803206.LANDINI-3689066 M1.

Filtr oleju MANN W 9019 . numery oe: NEW HOLLAND-2854749 ,2854750 ,504084161 ,84228488 ,87803205 ,87803206.CASE-2854750 ,5040841

NUMERY PORÓWNAWCZE:
NEW HOLLAND:2854749 ,2854750 ,504084161 ,84228488 ,87803205 ,87803206
CASE: 2854750 ,504084161 ,87803206
LANDINI:3689066M1
AIFO [FIAT-IVECO]: 504084161
CLAAS: 6005031029
MC CORMICK: 707209A1
BALDWIN FILTERS: B7327
FLEETGUARD: LF16117

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 82.00 (netto: 66.67)
Filtr oleju FIAAM FT5613 zamiennik:IVECO-2992242 , 504033399 , 504074043. MANN-W950/26 . CUMMINS-4989314

Filtr oleju FIAAM FT5613 zamiennik:IVECO-2992242,504033399,504074043 MANN-W950/26 CUMMINS-4989314

NUMERY PORÓWNAWCZE
Producent Numer
UFI 23.469.00
IVECO 299 2242
IVECO 5040 33399
IVECO 5040 74043
WIX FILTERS 57037
CUMMINS 4989314
BALDWIN BT7237
CLEAN FILTERS DO 1843
LAUTRETTE ELH 4758
COOPERSFIAAM FILTERS FT5613
FLEETGUARD LF16015
FLEETGUARD LF3886
LUBERFINER LFP 6015
COOPERS LSF 5179
MAHLE FILTER OC 502
FILTRON OP 626/6
DONALDSON P550520
FRAM PH9453
SOFIMA S 0620 R
SCT Germany SM 5776
FIL FILTER ZP 3044
HENGST FILTER H19W10
ALCO FILTER SP-1250

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 48.00 (netto: 39.02)
Filtr oleju FIAAM FT5338 zastosowanie:CHRYSLER,FORD,DODGE,FORD USA,JAGUAR

Filtr oleju FIAAM FT5338 zastosowanie:CHRYSLER,FORD,DODGE,FORD USA,JAGUAR

NUMERY PORÓWNAWCZE:

J.C.BAMFORD 02/301217
VOLKSWAGEN 70115561
FORD 1047169
FORD 1119421
MASSEY-FERGUSON 1447082M1
MASSEY-FERGUSON 1447082M91
FORD 1663050
FORD 1663051
UFI 23.138.00
HYSTER 259025
PERKINS 2654406
PERKINS 2654408
CLARK 3734468
SAVARA 9.28.061.17
MOTORCRAFT EFL106
MOTORCRAFT EFL157
MOTORCRAFT EFL600
FIAAM FT4760
FIAAM FT4760
FIAAM FT4876
FIAAM FT5238
FIAAM FT5338
HENGST H14W03
HENGST H14W04
HENGST H14W19
FLEETGUARD LF700
PURFLUX LS 907
KNECHT/MAHLE OC120
KNECHT/MAHLE OC266
FILTRON

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 24.00 (netto: 19.51)
Filtr oleju MAN-HU 951 X ,zastosowanie:Mercedes Sprinter-208D,210D,212D,308D,310D,312D,408D,410D,412D .OD 1995-2000R

Filtr oleju MAN-HU 951 X ,zastosowanie:Mercedes Sprinter-208D,210D,212D,308D,310D,312D,408D,410D,412D .OD 1995-2000R

ZASTOSOWANIE m.in.:
Daewoo,
M.A.N.
Mercedes

Zamienniki:
CROSLAND 1010
BOSCH 1457429278
UFI 25.583.00
MERCEDES 6061800009
MERCEDES 6061840125
FRAM CH5640
HENGST D35E172.37
HENGST E172.37
FIAAM FA5285
COOPERS G1274
MANN H951x
PURFLUX L 251
FLEETGUARD LF3769
FILTRON OM 610
TECNOCAR OP613
KNECHT/MAHLE OX123/1D
KNECHT/MAHLE OX124D
BOSCH P9278

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 30.00 (netto: 24.39)
WKŁAD FILTRA OLEJU MANN-NR:HU726/2X ZASTOSOWANIE:VOLKSWAGEN LT 35/2.5 TDI/ANJ/1999/8 ->.VOLKSWAGEN	SHARAN	1.9 TDI	AHU	2000/4 ->.VOLKSWAGEN CRAFTER 2.5 TDI -2006/4 ->.VOLKSWAGEN	GOLF IV	1.9 TDI

FILTRA OLEJU MANN-NR:HU726/2X ZASTOSOWANIE:VOLKSWAGEN LT 35/2.5 TDI/ANJ/1999/8 ->.VOLKSWAGEN SHARAN 1.9 TDI AHU 2000/4 ->.

NUMERY PORÓWNAWCZE:

VOLKSWAGEN 38115466
VOLKSWAGEN 74115562
CROSLAND 1047
FORD 1100696
BOSCH 1457429619
UFI 25.011.00
FRAM CH5330ECO
HENGST E154HD48
FIAAM FA5412ECO
MANN H726/2x
MANN HU726/1x
MANN HU726/2x
PURFLUX L 291
PUROLATOR L37735
ALCO MD355
CLEAN ML030
FILTRON OE 640/1
TECNOCAR OL0204E
TECNOCAR OP204
KNECHT/MAHLE OX141/1D
BOSCH P9619
SOFIMA S5011PE
CHAMPION WE505

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 24.00 (netto: 19.51)
Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS-DOMINATOR,JAGUAR,MERCATOR KOMBAJNY, MERCEDES

Filtr oleju wkład MANN PF1190X zastosowanie: CLAAS KOMBAJNY, MERCEDES

Filtr oleju wkład MANN FILTER PF1190X

NUMERY PORÓWNAWCZE:

Producent Numer
MANN-FILTER PF1190X
FILTRON OC603
KOLBENSCHMIDT 048OC
CLAAS 1330310
CLAAS 1330311
MERCEDES-BENZ 0001849425
UFI 2001600
LIEBHERR 5507621
LIEBHERR 7001224
MONARK 30784282
KAELBLE 40600494
KAELBLE 40700433
KOLBENSCHMIDT 50013048
TALBOT 75065398
BOSCH 1457429182
MERCEDES-BENZ 3521800009
MULTIPART ABU8539
FRAM C30DB
HENGST FILTER E200M D05
HENGST FILTER E200MD05
FIAAM FB1277A
PUROLATOR L47015
CLEAN FILTERS ML418
PUROLATOR PB

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 35.00 (netto: 28.46)
FILTR OLEJU MANN W1323 ZASTOSOWANIE: VW VOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

FILTR OLEJU MANN W1323 ZASTOSOWANIE: VW VOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

NUMERY PORÓWNAWCZE:
062115561
062 115 561 A

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 69.00 (netto: 56.10)
Filtr oleju SP 4780 zamiennik-JCB NR:320/04133 , MANN NR:W 950/38

Filtr oleju SP 4780 zamiennik-JCB NR:320/04133 , MANN NR:W 950/38

Filtr oleju SP 4780 zamiennik-JCB NR:320/04133 , MANN NR:W 950/38
TEL:501366005

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 42.00 (netto: 34.15)
FILTR OLEJU CASE: JX70,JX80,JX90/NEW HOLLAND:TD80D,TD90D,TD70D,FIRMY FIAAM FT5265- NUMER ORGINALNY: 47135703

FILTR OLEJU CASE: JX70,JX80,JX90/NEW HOLLAND:TD80D,TD90D,TD70D,FIRMY FIAAM FT5265- NUMER ORGINALNY: 47135703

FILTR OLEJU CASE: JX70,JX80,JX90/NEW HOLLAND:TD80D,TD90D,TD70D,
FIRMY FIAAM FILTERS- FT5265 - NUMER ORGINALNY :47135703

TEL:501366005

dostępna ilość: 2 szt. status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 58.00 (netto: 47.15)
Filtr oleju MANN-W916/1 zastosowanie: JCB NR:32/910700, NEW HOLLAND NR:,FORD

Filtr oleju MANN-W916/1 zastosowanie: JCB NR:32/910700, NEW HOLLAND ,FORD

NUMERY PORÓWNAWCZE:

DEUTZ (KHD) 0141-15-11.10
DAEWOO 79508948
MASSEY-FERGUSON 1041429
FORD 11425472
FORD 11436936
FORD 11464497
FORD 11464498
FORD 11525472
CASE 1336188-C1
FSO 13876
FORD 1473773
FORD 1482151
FORD 1508831
FORD 1515160
FORD 1555451
FORD 1556297
FORD 1564767
FORD 1565486
HYSTER 180283
CROSLAND 2035
UFI 23.127.02
UFI 23.168.00
FSO 30288
CROSLAND 357
FIAT 4126435
FIAT 4158728
FIAT 4160703
FIAT 4286050
FIAT 4286051
FIAT 4286052
FIAT 4335580
FIAT 4335880
FIAT 4343591
FIAT 4343597
FIAT

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 25.00 (netto: 20.33)