Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
FH. AG-ROL
tel.: (89) 6254633 , email: marek5@wp.pl
tel. kom.: 501366005 godz.8:00 do 23:00
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • TABELA DO WSTĘPNEGO USTALENIA WIELKOŚCI GWINTU
  • PRZEWODY DO SPRĘŻAREK

Produkty w kategorii FILTRY-POWIETRZA

  1. sortuj
  2. cena od
  3. do

strona 1 z 2 (produktów: 45)

 Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2301, odpowiednik John Deere AE30507, International 624978-C91

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2301, odpowiednik John Deere AE30507, International 624978-C91

Pasuje do filtra zewnętrznego nr:PA2300

Wysokość: 364 mm
Średnica zewnętrzna: 146 mm
Średnica wewn. Max: 122 mm
Średnica wewn. Min: 24 mm

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 120.00 (netto: 97.56)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2300, odpowiednik John Deere AE30508, International 624977-C91

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2300, odpowiednik John Deere AE30508, International 624977-C91

wymiary filtra:

Wysokość: 419mm
Średnica zewnętrzna Max: 279mm
Średnica zewnętrzna Min: 264mm
Średnica wewn. Max: 153mm
Średnica wewn. Min: 24mm

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 250.00 (netto: 203.25)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 ,zastowanie kombajny VOLVO NR:7354867 ,MANN FILTER nr:C1176

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 ,zastowanie kombajny VOLVO NR:7354867 ,MANN FILTER nr:C1176

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 , zastowanie kombajny VOLVO
VOLVO -NR:7354867 ,
MANN FILTER- NR: C1176

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 150.00 (netto: 121.95)
Filtr powietrza zewnętrzny Baldwin nr: PA2405 numery porównawcze DONALDSON P771561 ,MANN-FILTER C20325/2

Filtr powietrza zewnętrzny Baldwin nr: PA2405 numery porównawcze DONALDSON

nr porównawcze: PA2405 / C20325/2 / SL8495 / AM420 / AF25064 / 16192487 / 5851012 / 4776902 / 130941802 / 7362224 / 73622243 / P771561

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 110.00 (netto: 89.43)
FILTR POWIETRZA PA2835 NUMERY PORÓWNAWCZE: PA2835, AF1840, P776695, 942084, 942084.0, 942084.1, 176168 FILTR POWIETRZA PASUJE DO KOMBAJNÓW CLAAS DOMINATOR, MEGA II, JAGUAR CC1400,

FILTR POWIETRZA PA2835 FILTR POWIETRZA PASUJE DO

NUMERY PORÓWNAWCZE:
VOLVO 6 642 047
FLEETGUARD AF-1840
DONALDSON P775372
FRAM CA-3281 SY
COOPERS AZA 443
CROSLAND 9650
PUROLATOR 63101
MERCEDES-BENZ 612 001 90 033
STEYR 612.00.19.0033
VOLVO 6645833
DAF 692 380
PUROLATOR AF 3101
LUBER FINER LAF 1720
KOMATSU 130-1820-02B
VOLVO 6644958
VOLVO 6 644 988
RENAULT 7 701 021 498
KNECHT SE 120
KNECHT LXS 37
IHC 3 219 421 R 1
RENAULT 5 000 802 977
VOLVO 6644988-5
FIAT 1902131
FIAT 2241329
KRALINATOR LA1103
Nelson-Winslow 84906S
CYKLON 692380

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 85.00 (netto: 69.11)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492 odpowiedniki: Donaldson P607343, Fleetguard AF25303,NEW HOLLAND 82008601

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492 odpowiedniki: Donaldson P607343, Fleetguard AF25303,NEW HOLLAND 82008601

ZAMIENNIKI:
Baldwin PA3492,
New Holland 82008601
Donaldson P607343,
Fleetguard AF25303,
Fleetrite AFR825303,
Ford1869555, 18695551, 2003739, 81869555, 82003739, 82008601, E9NN9R500AB, E9NN-9R500-AB,
Fram CA7670SY,
Hengst E788LS,
In-Line Filters FBWPA3492, FBW-PA3492,Kralinator LA1625,
Luberfiner LAF8082,
Purolator Facet A55184,
Vapormatic VPD7112,Wix 46407,
Woodgate WGA1244S

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 155.00 (netto: 126.02)
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491 .odpowiedniki:Donaldson P607099, P607351, Fleetguard AF25302

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491 .odpowiedniki:Donaldson P607099, P607351, Fleetguard AF25302

ZAMIENNIKI:
Donaldson P607099, P607351,
Fleetguard AF25302,
Fleetrite AFR825302,
New Holland 82027152
Ford 1863008, 18630081, 1866308, 2003726, 81863008, 82003726, 82008600, E9NN9B618BA, E9NN-9B618-BA,
Fram CA7670,
In-Line Filters FBWPA3491, FBW-PA3491,
KralinatorLA1553,
Luberfiner LAF8083,
New Holland 82027152,
Purolator Facet A65183,
Vapormatic VPD7113,
Wix 46502,
Woodgate WGA1244

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 245.00 (netto: 199.19)
Filtr powietrza wewnętrzny Donaldson P606121

Filtr powietrza wewnętrzny Donaldson P606121

NUMER PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
• Nr-Baldwin: PA4704;
• Nr-Claas: 1107598;
• Nr-Fleetguard: AF26155;
• Nr-John Deere: AL150288;
• Nr-Landini: 3695442M91;
• Nr-Valtra: 36539700;

dostępna ilość: 5 szt.

cena: 110.00 (netto: 89.43)
Filtr powietrza zewnętrzny Donaldson nr:P606119, odpowiednik  John Deere AL119839

Filtr powietrza zewnętrzny Donaldson nr:P606119, odpowiednik John Deere AL119839

NUMERY PORÓWNAWCZE ,ODPOWIEDNIKI:
• Nr-Baldwin: CA4702;
• Nr-Fleetguard: AF26157;
• Nr-John Deere: AL119839; AL172780;

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 190.00 (netto: 154.47)
Filtr powietrza bezpiecznik DONALDSON NR:P600975

Filtr powietrza bezpiecznik DONALDSON NR:P600975

NUMERY PORÓWNAWCZE:
MAN-FLTER CF 2120
MANN + HUMMEL CF2120
AGCO FENDT OEM H260200090110
FENDT H260200090110
JCB KOPARKO 32/925683
SERWIS JCB 32/925683
New Holland 87037985
CNH 87356353
CNH ÖSTERREICH 87356353
Fleetguard AF26655
Schupp AG SL82006

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 85.00 (netto: 69.11)
Filtr powietrza główny DONALDSON NR:P608533

Filtr powietrza główny DONALDSON P608533

NUMERY ODPOWIADAJĄCE:
Fleetguard AF26656
DONALDSON P608533
JCB. 32925682
MANN & HUMMEL: C25150
CASE: 82988916
JOHN DEERE: RE253518
AGCO: 528741D1
NEW HOLLAND CNH: 87037984, 87356351
FENDT: H260200090100

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 160.00 (netto: 130.08)
Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3993 , odpowiednik: MANN-FILTER CF500 / DONALDSON P780036

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3993 , odpowiednik: MANN-FILTER CF500 / DONALDSON P780036

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
DEUTZ 1180872
Atlas Copco 2914-9309
MASSEY FERGUSON 3901478-M1
DEMAG 4415903
DEUTZ 4415903
WIX 49132
BOMAG 5821148
FLEETGUARD AF25724
MANN-FILTER CF500
DONALDSON P780036
SF-FILTER SL8391
ATLAS COPCO 1615-8928

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 105.00 (netto: 85.37)
Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3708 , odpowiednik: MANN-FILTER nr: C14230 / DONALDSON nr:P536940, zastosowanie:ładowarki CASE

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3708 , odpowiednik: MANN-FILTER nr: C14230 / DONALDSON nr:P536940,

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
CASE 128781A1
EUROFILTER 220059
TECFIL ARS6940
MANN-FILTER C 14230
FRAM CA9874
GPC FC801
CHAMPION LABORATORIA LAF8124
LUBER-FINER LAF8124
MCCORMICK MC128781A1
DONALDSON P536940

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 95.00 (netto: 77.24)
Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3709 , odpowiednik: MANN-FILTER nr:CF99 / DONALDSON nr: P536941

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3709 , odpowiednik: MANN-FILTER nr:CF99 / DONALDSON nr: P536941

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
CASE nr: 128782A1
MAN-FILTER nr: CF99
DONALDSON P536941
zastosowanie: ładowarki CASE

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 89.00 (netto: 72.36)
Filtr powietrza BALDWIN FILTERS nr: RS3992. odpowiednik:MANN-FILTER C20500 / DONALDSON P778994 / JOHN DEERE	AZ59702

Filtr powietrza BALDWIN FILTERS nr: RS3992. odpowiednik:MANN-FILTER C20500 / DONALDSON P778994 / JOHN DEERE AZ59702

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
MANN-FILTER C20500
HENGST FILTER E1900L
FRAM CA9352
UNICO FILTER AE19400
CLEAN FILTERS MA1452
SCT Germany SB3099
MECAFILTER FA3345
MAHLE ORIGINAL LX2020
LUBER FINER LAF2342
KNECHT LX2020
DONALDSON P778994
LIEBHERR 7026330
FLEETGUARD AF25723
FLEETGUARD AF26395
MERCEDES-BENZ 0040942304
SCHAEFF 5501660932
VOLVO 20405827
DEMAG 11323374
AHLMANN 4117526A
HAMM 1209590
DEMAG 43246600
LIEBHERR 571744008
JOHN DEERE AZ59702
BOMA

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 110.00 (netto: 89.43)
Filtr powietrza WIX 49275 zamiennik:DONALDSON P608533/Fleetguard AF26656

Filtr powietrza WIX 49275 zamiennik:DONALDSON P608533/Fleetguard AF26656

Filtr powietrza WIX 49275
NUMERY ODPOWIADAJĄCE:
Fleetguard AF26656
DONALDSON P608533
JCB. 32925682
MANN & HUMMEL: C25150
CASE: 82988916
JOHN DEERE: RE253518
AGCO: 528741D1
CNH: 87037984, 87356351

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 150.00 (netto: 121.95)
Filtr powietrza DONALDSON n:P771529

Filtr powietrza DONALDSON n:P771529

Filtr powietrza DONALDSON n:P771529
Massey Ferguson nr:1062501M91
Hitachi nr:151849134
TEL:501366005

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 180.00 (netto: 146.34)
FILTR POWIETRZA KABINOWY  MANN-FILTER CU29154 odpowiednik:CASE nr:84807659; STEYR nr:84807659

FILTR POWIETRZA KABINOWY MANN-FILTER CU29154 odpowiednik:CASE nr:84807659; STEYR nr:84807659

FILTR POWIETRZA KABINOWY MANN-FILTER CU29154 ; tel:501366005
zastosowanie:
NEW HOLLAND: CSX-serie
7060 D660 (D660) Iveco Cursor 9 200 272 2008
7080 D660 (D660) Iveco Cursor 9 220 300 2008

dostępna ilość: 1 szt. status produktu w magazynie: dostępny za potwierdzeniem

cena: 110.00 (netto: 89.43)
Filtr kabinowy K 1052 zastosowanie: NISSAN-KUBISTAR	1.5 dCi	K9K	2003/9 ->,RENAULT	MEGANE I	1.9 DTI	F9Q	1999/3 -> ,RENAULT	KANGOO	1.9 dTi	F7Q780	2000/3 ->

Filtr kabinowy K 1052 zastosowanie: NISSAN-KUBISTAR 1.5 dCi K9K 2003/9 ->,RENAULT MEGANE I 1.9 DTI F9Q 1999/3 -> ,RENAULT KANGOO

NUMERY PORÓWNAWCZE:

RENAULT 7700424098
PURFLUX AH 143
FRAM CF8838
MANN CU 2945
FILTRON K 1052

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 35.00 (netto: 28.46)
Filtr powietrza AP 134/4 Zastosowania:   Renault Clio II 1.5dCi, Megane 1.5dCi 9/00->    ,NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi K9K 2003/9 ->,

Filtr powietrza AP 134/4 Zastosowania: Renault Clio II 1.5dCi, Megane 1.5dCi 9/00->,NISSAN KUBISTAR 1.5 dCi K9K 2003/9 ->

NUMERY PORÓWNAWCZE:
NISSAN--16546-BN700 ,16546-00QAK ,1654-600Q0E
RENAULT-7701477208, ,8200023480 ,8200431075
MANN FILTER---C3875
KNECHT---------LX1258

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 36.00 (netto: 29.27)
Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Filtr Powietrza FILTRON AM 444/1

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 1457429817
BOSCH 1457429942
DEUTZ (KHD) 2211565
DEUTZ (KHD) 2311565
DEUTZ (KHD) 2319813
DEUTZ (KHD) 2339813
DEUTZ (KHD) 2339814
DEUTZ (KHD) 4384102
TECNOCAR A528
FLEETGUARD AF4137
FLEETGUARD AF4637
FILTRON AM 444/1
MANN C 17134
MANN C 17160
FRAM CA3249
FRAM CA3294
HENGST E277L
HENGST E277L01
DONALDSON P77-1594

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 65.00 (netto: 52.85)
FILTR POWIETRZA WEWNĘTRZNY  SL 8345 , DEUTZ-AGROPLUS 310,320,420.ZAMIENNIKI-DONALDSON:P829333,P775302 /MANN FILTER:CF 990/2

FILTR POWIETRZA WEWNĘTRZNY SL 8345 , DEUTZ-AGROPLUS 310,320,420.ZAMIENNIKI-DONALDSON:P829333,P775302 /MANN FILTER:CF 990/2

DONALDSON:P829333 ,P775302
MANN FILTER: CF 990/2
CASE:Z-2950577,222422A1,87418365,87438245,47132347
CATERPILLAR:110-6331,131-8903,212-4478
DEUTZ:0.900.0301.1
KOMATSU:848101145,600-185-2100,600-185-2120,848101190
FIAT:8032066,151849149,1930590
INC/CASE IH:222422A1
JOHN DEERE:AT171854,RT6005011112
KUBOTA:55231-26150
MASSEY-FERGUSON:4270034M1 ,6190628M1
MC CORMICK:222422A1
NEW HOLLAND:1930590,47132346,5080445,72957460,82981153,86555827,87418365,87438245,87682999
PERKINS:26510343
RENAULT:60

dostępna ilość: 2 szt.

cena: 75.00 (netto: 60.98)
FILTR POWIETRZA ZEWNĘTRZNY SL 8344 , DEUTZ-AGROPLUS 310,320,420.ZAMIENNIKI-DONALDSON:P828889,P772580 /MANN FILTER:C 17337/2

FILTR POWIETRZA ZEWNĘTRZNY SL 8344 , DEUTZ-AGROPLUS 310,320,420.ZAMIENNIKI-DONALDSON:P828889,P772580 /MANN FILTER:C 17337/2

NUMERY PORÓWNAWCZE:
DONALDSON:P828889 / P772580
MANN FILTER:C 17337
CASE:X-2950576,222421-A1,6190627M1,87418364,87438248,47132345
CATERPILLAR-110-6326,131-8902,212-4477
DEUTZ:0.900.0301.0,
IVECO:1903669, 2992677 ,2997050 ,504064501, 99478393
JOHN DEERE:AT171853 ,KV16429 ,RT6005011111 ,RT7700039509
KOMATSU:20E-01K-1390 ,600-185-2100 ,600-185-2110, 848101189
MASSEY FERGUSON:4270033M1 ,6190627M1
MC CORMICK:427471A1
NEW HOLLAND:1930589,47132343,47137832,72957459,82981152,84036676,86555826,86982524,

dostępna ilość: 1 szt.

cena: 80.00 (netto: 65.04)
FILTR POWIETRZA MANN-FILTER CF 300, MASSEY-FERGUSON 6235,6245 /LINDER 78/JCB CX .MASSEY-FERGUSON NR:3901465M1

FILTR POWIETRZA MANN-FILTER CF 300, MASSEY-FERGUSON 6235,6245 /LINDER 78/JCB CX .MASSEY-FERGUSON NR:3901465M1

NUMERY PORÓWNAWCZE:
BOBCAT---M75687.4 , 75687.4
DEUTZ-----1180870
HAMM------1209604
JCB--------32/915801
KUBOTA---1G377-11220
MASSEY-FERGUSON----3901465M1
SAME------01180870
VOLVO----14255061 ,2903850

dostępna ilość: 2 szt. status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 95.00 (netto: 77.24)